Новий футуристичний офіс компанії Apple відкриється у квітні

Новий футуристичний офіс компанії Apple відкриється у квітні

Будівництво офісу розпочалось у 2013 році. Сучасний Apple Park відкриється у квітні цього року для 12 000 працівників компанії. На переміщення величезного штату піде близько 6 місяців.

Проект нового офісу вражає масштабністю та футуристичністю. Apple Park розкинувся на 70-гектарній території і лише 20 % з неї займатимуть офіс та презентаційний зал, а решта – це обширний парк з персиковими деревами. Будівля головного офісу спроектована у формі єдиного кільця, через що вона покрита найбільшими ввігнутими скляними панелями, які коли-небудь використовувалися в будівництві. Також будівля унікальна тим, що використовуватиме виключно енергію природи для енергозабезпечення – на даху офісу розміщена величезна кількість сонячних панелей загальною потужністю 17 МВт. Завдяки сучасній системі вентиляції, будівля не отоплюватиметься протягом дев’яти місяців в році.

На території комплексу також планують добудувати дослідницьку лабораторію для розробників, фітнес-центр для працівників, кафе, інформаційний центр та магазин Apple Store. На пагорбі височітиме Театр імені Стіва Джобса, який матиме циліндричний вигляд. Театр вміщатиме 1000 глядачів.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top