Смартфон LG G6: новий етап у сучасному промисловому дизайні

Смартфон LG G6: новий етап у сучасному промисловому дизайні

Всесвітньо відомий промисловий дизайнер Торстен Валер розповів у своєму інтерв’ю, що нещодавно він ознайомився з моделлю LG G6 і високо оцінив її як «ідеальне поєднання прекрасної форми, функціональності та відмінної зручності у використанні, а це є найголовнішою рисою будь-якого смартфона».

Торстен Валер — генеральний директор данської студії дизайну David Lewis Designers, що була відзначена багатьма нагородами, включно з преміями iF Design і Good Design, — дав високу оцінку ретельно продуманому дизайну нової моделі LG G6, яка поєднує красу та функціональність. Склавши перше враження про смартфон G6, пан Валер зазначив, що основа вдалого промислового дизайну — це не тільки привабливий зовнішній вигляд, а й турбота про користувачів. За його словами, екран формату FullVision притягує погляди. При цьому інші елементи конструкції не відволікають увагу.

Модель G6 виконана у мінімалістичному дизайні з використанням приємних на дотик матеріалів. Матова металева рамка по периметру телефона підкреслює єдність стилю. Кришка смартфона є абсолютно пласкою: модуль камери не виступає над поверхнею, що захищає його від пошкоджень. Пан Валер також оцінив ергономіку моделі LG G6, сказавши, що апарат зручно тримати в долоні й управляти ним однією рукою.

«Я думаю, що коли ви візьмете LG G6 до рук, роздивитеся його з усіх боків, протестуєте нові функції, то повною мірою оціните зусилля, витрачені на створення кожної деталі цього смартфона», — додав пан Валер.

comments powered by Disqus
 
Top