Новий селфі-смартфон MeiTu T8

Новий селфі-смартфон MeiTu T8

Китайська компанія MeiTu представила новий флагманський смартфон T8, який створюватиме ідеальні селфі. T8 отримав 12-МП фронтальну камеру з оптичною стабілізацією зображення, фазовим автофокусом PDAF та апертурою f/1.8.

Також камера отримала функцію Magical AI Beautification, яка автоматично покращуватиме селфі в процесі зйомки фото та відео. Ця функція дуже схожа на популярні додатки від MeiTu – вона визначає тон та колір шкіри, вік та стать користувача та на основі цих потім покращує селфі.

Так, програма здатна коригувати обличчя як на групових фото, так і на індивідуальних. Окрім таких типових покращень як відбілювання зубів та розгладження шкіри, функція також допоможе позбавитись мішків під очами та надаватиме обличчю юнацького сяйва. Крім цього, користувач автоматично зможе застосувати один із багатьох фільтрів.

На ринку вже є селфі-смартфони, але MeiTu T8 є першим, в якому реалізовано технологію подвійного пікселя. З інших технічних параметрів смартфона – 21-МП основна камера,  5,2-дюймовий AMOLED екран, 4 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ – вбудованої.

На разі смартфон доступний на китайському сайті MeiTu і коштує $479.

Джерело: Engadget

comments powered by Disqus
 
Top