Яким буде оновлений культовий ведмедик Тедді Распін

Яким буде оновлений культовий ведмедик Тедді Распін

Тедді Ракспін – це одна із найпопулярніших дитячих іграшок в США, яка з’явилась в 1980-х. Цієї осені легендарний ведмедик Тедді з’явиться в оновленому вигляді – більш високотехнологічному та сучасному.

Тедді 80-х міг читати дітям казки під голосовий супровід касетного програвача та відкривати  і закривати механічний рот та очі. Такий функціонал цілком задовольняв дітей минулих десятиліть, але сьогодні цього вже мало. Тому Тедді Ракспін піддався модернізації – відтепер ведмежатко начитувати дітям казки, використовуючи вбудований плеєр з картою пам’яті 4 ГБ. Традиційно, він відкриватиме та закриватиме рот, в такт до розповіді.

Очі іграшки, які в оригінальній версії механічно закривались та відкривались, тепер замінили на LED-екрани. У такому форматі очі іграшки виглядають як «живі» - вони здатні блимати, коситись та щуритись, коли Тедді посміхається.

Коли ведмежатко «спить», його очі нічого не показують і закриваються механічними повіками.

Новий Тедді Ракспін поставлятиметься разом з додатком для ОС IOS чи Android, де користувачі зможуть завантажувати нові історії, що супроводжуються яскравими ілюстраціями. Тедді підключатиметься до смартфона чи планшета по Bluetooth, але також працюватиме і в автономному режимі, розповідаючи одну із 40 казок та історій, які можна завантажити на його карту пам’яті.

В магазинах нова іграшка з’явиться цієї осені і коштуватиме $ 100, нові історії можна буде придбати окремо за $6. 

Джерело: Engadget

comments powered by Disqus
 
Top