Новий електрокар Quant 48Volt компанії Nanoflowcell із запасом ходу 1000 км

Новий електрокар Quant 48Volt компанії Nanoflowcell із запасом ходу 1000 км

Компанія Nanoflowcell представить на Женевському автосалоні свій новий супертехнологічний спорткар Quant 48Volt, який, як стверджують в ліхтенштейнській компанії, має в п’ять разів ефективніший акумулятор, аніж у електромобілів Tesla.

Quant 48Volt є єдиним в світі електрокаром з низьковольтною установкою – лише 48 В і проточним акумулятором. Електромобіль приводиться в рух чотирма електромоторами загальною потужністю 560 кВт, що рівноцінно 761 к.с.

Quant 48Volt за 2,4 секунди розганяється до 100 км, а максимальна швидкість становить 300 км/год.

Проточний акумулятор, реалізований в Quant 48Volt,  побудований таким чином: два ємні баки містять електроліт з позитивно та негативно зарядженими іонами і в ході перекачування насосами електроліту через іонну мембрану, продукується електричний струм.

Такий тип акумуляторів зовсім не потребує повторного живлення, оскільки електроліту, що міститься в двох 80-літрових резервуарах вистачає на 1000 км пробігу. Коли рубіж у 1000 км долається, розчин електролітів зливається, а баки наповнюються новим на спеціальних заправках. Батареї на основі електролітів абсолютно нетоксичні та безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top