Смартфон LG G6 з дисплеєм FULLVISION

Смартфон LG G6 з дисплеєм FULLVISION

Новий смартфон LG G6 від LG оснащений інтерфейсом UX 6.0 та дисплеєм FullVision. Екран з співвідношенням сторін 18:9 (2:1) має роздільну здатність QHD+ (2880 x 1440 точок) та діагональ 5,7 дюйма з округленими кутами.

Покращений інтерфейс камери

Покращений інтерфейс камери задіює всю площу екрана формату 18:9, то можна одночаснознімати нові фото та переглядати раніше зроблені.

Функція Square Camera (Квадратна камера) ділить екран формату 18:9 на два однакових квадрати. Це дозволяє робити зйомку в форматі 1:1, що широко застосовується в соціальних мережах (наприклад, в Instagram) при одночасному перегляді нещодавно зроблених фотографій в сусідньому вікні. Крім того, з'явився новий режим зйомки Food Mode (Зйомка їжі), що забезпечує високу насиченість передачі кольору. З'явилася і функція створення анімованих GIF-файлів, що містять від 2 до 100 окремих кадрів.

Розширена багатозадачність

Тепер вікно вхідного дзвінка можна відкрити поруч з вікном списку контактів, а переглядати фотогалерею одночасно з налаштуванням медіаплеєра. Передбачено об'єднання декількох фотографій квадратного формату, при цьому виходять колажні шпалери, які потім можна помістити на екран блокування. Користувач може вводити допис в одній половині екрана і одночасно переглядати веб-сторінки в іншій. У додатку «Календар» при повороті смартфону LG G6 в горизонтальне положення – в лівій частині екрана виводиться календар, а в правій – докладний розклад зустрічей і подій.

Смартфон LG G6 буде представлений 26 лютого в рамках виставки MWC 2017 в Барселоні, Іспанія.

comments powered by Disqus
 
Top