Порівняння смарт-годинників LG Watch Sport та Moto 360 другого покоління

Порівняння смарт-годинників LG Watch Sport та Moto 360 другого покоління

Хоч LG Watch Sport є найновішим зі смарт-годинників, він все ж має конкурентів – Moto 360 другого покоління.

Розміри

Moto 360 доступний в двох розмірах: 42 мм та 46 мм. В цілому, всі пристрої майже не відрізняються за розміром, лише LG Watch Sport має товстіший корпус.

Корпус

Весь корпус LG Watch Sport виконаний із наржавіючої сталі, окрім задньої частини годинника. В обох моделях екран покритий склом Gorilla Glass 3. Moto 360 отримав повністю стальний корпус.

Браслет

LG Watch Sport отримав ремінець з еластомеру з вмонтованими в нього антенами, тому його не можна зняти. Moto 360 має два варіанта браслетів: шкіряний та з нержавіючої сталі.

Форма дисплею

Якщо придивитись уважніше, то можна помітити, що дисплей Moto 360 не зовсім круглий. Нижня частина екрану обрізана, хоч це й не дуже помічається.

Розмір дисплею

 Екран Moto 360 на 19% більший, аніж у LG Watch Sport. Найменший екран отримала модель Moto 360 з діаметром корпусу 42мм.

Роздільна здатність екрану

LG Watch Sport має значно вищу роздільну здатність ерану, аніж дві моделі Moto 360.

Режим активного екрану

Ця функція реалізована в обох моделях смарт-годинників. Всі сповіщення відображаються на екрані навіть коли він не активний. При цьому функцію можна легко відключити, якщо, наприклад, стан заряду батареї низький.

Тип дисплею

Дисплей Moto 360 оснащений IPS матрицею. Це не є найкращим рішенням, оскільки в режимі активного дисплею матриця  IPS суттєво «садить» аккумулятор. LG Watch Sport отримав P-OLED матрицю, яка більш економніше споживає енергію.

Датчик серцевого ритму

Функція, важлива для тих, хто займається спортом,  реалізована в обох пристроях.

GPS

Наявністю GPS модуля може похизуватися лише LG Watch Sport.

Стільниковий зв'язок

LG Watch Sport може підтримувати стільникові дані, а тому його можна використовувати навіть без смартфона.

Мобільні платежі

В цій категорії LG Watch Sport  також виграє. Смарт-годинник підтримує NFC, тому розплачуватись в магазині можна лише одним рухом руки.  

Акумулятор

Ємність акумулятора LG Watch Sport найбільша, але інформацію про тривалість роботи на одному заряді компанія не надала. Moto 360 42 мм отримав батарею з ємністю 400 мАг, а час автономної роботи сягає двох днів. Менша модель Moto 360 працюватиме на одному заряді близько півтори доби.

Бездротове живлення

Обидві моделі поставляються з бездротовими зарядними пристроями.

Кнопка живлення, що обертається

Така клавіша реалізована в LG Watch Sport й імітує схоже рішення Apple Watch. Багато користувачів визнали, що такий формат кнопки зручніший для перегляду контенту.

Водонепроникність

Обидві моделі отримали захист від бризок та короткочасного занурення у воду.

Програмне забезпечення

LG Watch Sport  працює під керівництвом Android Wear 2.0 і наразі це найбільш повнофункціональна платформа, яка в тому числі сумісна з пристроями на iOS.

Оновлення ПЗ для Moto 360 очікується найближчим часом. Однак через апаратні обмеження Moto, пристрій не зможе підтримувати всі функції нового програмного забезпечення.

Процесор

Більш новий чіп Snapdragon 2100 буде більш продуктивним, аніж Snapdragon 400, який встановлений на Moto 360.

Випуск

LG Watch Sport  наразі є найновішим смарт-годинником, а Moto 360 хоч ще і не втратив актуальності, але все він старший на півтора роки.

Стартова ціна

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top