Нова бездзеркальна камера Canon EOS M6

Нова бездзеркальна камера Canon EOS M6

Сьогодні Canon представляє нову модель сімейства EOS M. EOS M6 – бездзеркальна камера компактного розміру, укомплектована функціями Canon. EOS M6 – це швидкість зйомки й якість знімків, характерні для DSLR-камер. Також це фотоапарат, який об'єднує в собі останні технології зі створення та обробки фотографій: 24,2 Мп CMOS-сенсор формату APS-C, сенсорну технологію автофокусування Dual Pixel CMOS AF і процесор DIGIC 7. Відмінність EOS M6 від дзеркальних камер у тому, що новинка має невеликі габарити. Наявність РК-екрана відкриває ще більше можливостей.

Потужність і краса у ваших руках

Природні відтінки, повна деталізація зображення та висока продуктивність – усе це при зйомці в будь-яких умовах освітлення. При будь-яких обставинах 24,2 Мп CMOS-сенсор і система автофокусування Dual Pixel CMOS AF забезпечать високу якість і швидкість зйомки, що не поступаються за характеристиками DSLR-камерам.

EOS M6 послідовно знімає до 7 кадрів на секунду, а також до 9 кадрів на секунду при зйомці з фіксованим автофокусом – будьте завжди в моменті, знімайте як імпровізовані вуличні виступи, так і яскраві динамічні сцени. Вбудована 5-ступінчаста  стабілізація відео забезпечує плавну зйомку роликів у форматі Full HD 60p. Це підвищує чіткість кадру при зйомці в русі. Також поліпшується стабілізація об'єктивів, сумісних із режимом Dynamic IS (наприклад, EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM).

Підключайтеся та діліться моментами

Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi та NFC ви можете просто і ділитися своїми знімками. А наявність функції Bluetooth гарантує надійне підключення EOS M6 до смартфона. Це дозволяє переглядати фотографії, не дістаючи камеру з сумки. Bluetooth також використовується для віддаленої зйомки.

Абсолютно новий видошукач

Також компанія представила новий електронний видошукач EVF-DC2 – компактний і легкий девайс, сумісний відразу з двома камерами сімейства EOS M, включаючи EOS M6, а також з моделями лінійки PowerShot. Новий видошукач з діагоналлю 0,39 дюйма і роздільною здатністю 2,36 мільйона точок відображає найдрібніші деталі. А 100% покриття кадру забезпечує охоплення повномасштабних сцен. Електронний видошукач EVF-DC2 показує рух у режимі реального часу зі швидкістю оновлення до 120 кадрів на секунду. Камера непомітно піднімається до рівня очей, забезпечуючи швидке налаштування фокуса при зйомці відео. Цей компактний пристрій вагою лише 29 г легко розмістити в сумці для інструментів власника EOS M6.

comments powered by Disqus
 
Top