Сходження на Еверест з Oculus Rift

Сходження на Еверест з Oculus Rift

Для всіх тих, хто марить підкоренням найвищої точки планети, але ще цього не зробив, Solfar Studios і RVX розробили Everest VR для Oculus Rift.

Solfar Studios презентувала «Everest VR» для HTC Vive в серпні 2016 року. Тепер, після представлення нового сенсорного контролера Oculus Rift, «Everest VR» доступний і для цих окулярів віртуальної реальності.  

Розробники оновили контент «Everest VR» так, щоб сходження на вершину було ще більш реалістичним та захопливим. Тут з’явилась стіна Лхоцзе, додались фотографії першої вдалої експедиції на гору 1953 року.

Шлях, який проходить віртуальний альпініст, включає всі основні етапи реального сходження:  розміщення в базовому лазері, долання льодопаду Кхумбу та стіни Лхоцзе, а також останнє передвершинне випробовування – прохід сходинки Хілларі. Загалом, користувач може обрати маршрут з-поміж 18 історичних експедицій, в тому числі і славнозвісного сходження Едмунда Хілларі і Тенцинга Норгея. Після підкорення гори, користувачу відкривається «режим бога», який дозволяє оглянути Гімалаї з висоти та переміститись у будь-яку точку гірського хребта. «Everest VR» вже використовується реальними альпіністами для планування експедицій на Еверест.

Мінімальні вимоги «Everest VR» для ПК: 8 ГБ оперативної пам’яті, мінімальна конфігурація процесора Intel i5-4590, графічний адаптер Nvidia GeForce GTX 960 чи вище або AMD 290 і вище. 

Джерело: Engadget

comments powered by Disqus
 
Top