Літаючий автомобіль PAL-V вже доступний для замовлення

Літаючий автомобіль PAL-V вже доступний для замовлення

Нідерландська компанія PAL-V розробляла свій літаючий автомобіль ще з 2009 року. Новий транспортний засіб пройшов ретельні перевірки безпечності і компанія оголосила про початок прийому замовлень.

На разі доступною для замовлення є модель Pioneer Edition, ціна на неї складає 449 тисяч євро. Всі, хто замовить автомобіль в 2017 році, зможе літати на новому карі вже в 2018 році. Більш бюджетна модель - Liberty Sport – обійдеться у 299 тисяч євро.

PAL-V Liberty являє собою двомісний автомобіль з двома двигунами: один для їзди на землі, а інший – для польотів у повітрі. На кузові автомобіля встановлено складний пропелер, який і підніматиме його в повітря. Для злету, водію PAL-V Liberty потрібно буде розвернути складену хвостову частину і лопаті гвинта, та розміститись на території 90-200 м на 200 м. в компанії повідомляють, що підготовка до злету займатиме не більше 10-15 хвилин. Під час їзди на землі гвинт автомобіля ховатиметься всередину.

Автомобіль підніматиметься у повітря до 3,5 км та розвиватиме швидкість льоту до 180 км/год, а їзди – до 160 км/год. максимальна дальність польоту PAL-V Liberty – 500 км. На 100 кілометрів автомобіль споживає 7,6 літрів пального. Не зважаючи на те, що транспортний засіб вважається автомобілем, водію все ж потрібно буде мати ліцензію пілота.

Компанія також розробила мобільний додаток, який надаватиме користувачам актуальну інформацію про час, який вдалось зберегти під час польоту, а також поради щодо оптимізації маршрутів на далекі відстані.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top