Порівняння смарт-годинників LG Watch Sport та Apple Watch Series 2

Порівняння смарт-годинників LG Watch Sport та Apple Watch Series 2

Випущений в вересні минулого року Apple Watch Series 2 тепер має конкурента - LG Watch Sport. Обидва смарт-годинники мають схожі характеристики та параметри.

Розміри

Apple Watch Series 2 поставляється у двох розмірах, але обидва варіанти менші за LG Watch Sport.

Матеріали корпусу

LG Watch Sport виконаний з нержавіючої сталі, але задня кришка у нього пластикова. Дисплей покритий склом Gorilla Glass 3. Базова модель Apple Watch Series 2 поставляється у алюмінієвому корпусі з іонно-скляним дисплеєм. Але також є можливість придбати модель з нержавіючої сталі чи кераміки з сапфіровим екраном.

Кольори

Apple Watch Series 2 має чотири варіанти кольорів, а тому кожен точно зможе обрати собі до смаку. Модель з нержавіючої сталі виконана у металевому і чорному кольорах, а з кераміки – у білому. LG Watch Sport доступний у двох кольорах: титановому та темно-синьому.

Ремінець

LG Watch Sport отримав незнімний браслет. Тоді як користувач Apple Watch Series 2 може міняти ремінці, яких теж є декілька варіантів: нейлонові, шкіряні, з нержавіючої сталі та еластомеру.

Розмір дисплею

42-мм екран Apple Watch має більшу діагональ, але прямокутна форма та співвідношення сторін 4:5 призводить до загального загальної площі дисплею. Тим не менше виникає питання, чи буде кругла форма екрану LG Watch Sport зручною для управління.

Роздільна здатність екрану

LG Watch Sport може похизуватись найвищою роздільною здатністю екрану.

Активний дисплей

На дисплеї LG Watch Sport завжди відобраається актуальна інформація та сповіщеня, за необхідності цю функцію можна відключити. 

Чутливий до дотику дисплей

Екран Apple Watch чутливий до сильний натиснень – він світлішає та гірше показує.

Кнопка живлення, що обертається

В обох девайсах реалізований такий тип кнопки живлення, оскільки це зручно та практично

Водонепроникність

Рівень захисту LG Watch Sport  відповідає IP68, що означає захищеність від пилу, бризок і короткочасного занурення у воду. Apple Watch повністю захищені від проникнення води і витримують занурення у воду на глибину до 50 метрів.

Стільниковий зв'язок

LG Watch Sport працює в мережі стільникового зв'язку і може працювати незалежно від смартфону.

GPS

Обидві моделі мають вбудований модуль GPS для відслідковування тренувань та відображення маршрутів.

Датчик сердечного ритму

Цей датчик присутній в обох годинниках.

NFC для мобільних платежів           

     

Функція реалізована в двох девайсах з єдиною відмінністю - LG Watch Sport використовує для цього Android Pay, а Apple Watch - Apple Pay.

Батарея

Ємність акумулятора LG Watch Sport на високому рівні, але компанія не надала жодних даних, щодо часу роботи пристрою на одному заряді. Apple навпаки – не вказала ємність батареї, але заявила про 18 годин роботи на одному заряді.

Сумісність зі смартфонами

LG Watch Sport  працює як зі смартфонами з операційною системою Android, так і IOS. Apple Watch сумісний лише з смартфонами на базі IOS.

Програмне забезпечення

LG Watch Sport працює на Android Wear 2.0, а Apple Watch – на WatchOS 3, що і є найбільшою відмінністю між двома девайсами.

Вихід

Apple Watch з’явився на ринку на 5 місяців раніше, ніж LG Watch Sport.

Стартова ціна

Стартова ціна обох смарт-годинників майже однакова, але за преміальну версію Apple Watch доведеться заплатити набагато більше.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top