В США показали двоногого робота без тулуба

В США показали двоногого робота без тулуба

Розробкою робота займалась компанія Agility Robotics. Робот Cassie створювався без конкретного призначення, вчені планують використовувати його як платформу для створення інших рішень.

Унікальність робота Cassie полягає в нетиповій конструкції – він має дві ноги, проте не має тулуба, рук та голови. Таке рішення виглядає незвично на фоні людиноподібних роботів.

Таку конструкцію робота вчені вибрали не просто так – завдяки відсутності тулуба Cassie здатен швидко пересуватися в різних умовах та долати перешкоди. Якщо в подальшому Cassie модернізуватимуть, то призначатиметься він для швидкої доставки вантажів у постраждалі райони або ж для рятувальних робіт.

Рухи робота нагадують пересування страусів і це не дивно, о Cassie. Проектуючи робота, вчені аналізували анатомію тіла страусів, які славляться швидкістю. Тому коли Cassie пересувається, то нагадує страуса.

Уже зараз розробники говорять про більшу ефективність страусоподібних роботів – їм не страшні падіння, а створення такого робота обходиться компанії дешевше, аніж створення людиноподібної моделі.

Джерело: Newatlas.com

comments powered by Disqus
 
Top