Gap створила віртуальну примірочну «DressingRoom»

Gap створила віртуальну примірочну «DressingRoom»

Gap Inc. вирішила боротися зі зниженням продажів творчо – і створила додаток доповненої реальності «DressingRoom». Додаток розроблявся у співпраці з Google і є віртуальною примірочною, де можна не виходячи з дому приміряти одяг.

Користувачу для онлайн-примірки необхідно лише ввести власні параметри зросту та ваги. Далі додаток, на основі отриманих даних, показуватиме чи пасуватиме користувачу  обраний одяг. Якщо ж результат примірки задовольнить користувача, він матиме змогу придбати одяг прямо в додатку. На разі «DressingRoom» підтримуватиметься лише смартфонами з платформою Google Tango – і поки це Lenovo Phab2 Pro.

Компанія Avametric, що також займалась розробкою додатка для Gap Inc. прокоментувала, що вона на даний момент працює над подібними додатками і для інших брендів. Останні роки компанія Gap Inc. переживає не кращі часи і була вимушена закрити 175 своїх магазинів.Джил Краковський, віце-президент зі стратегії та розвитку бізнесу Gap, пояснює, що DressingRoom є лише одним із шляхів стимулювання торгівлі. 

Джерело: Engadget

comments powered by Disqus
 
Top