Новий компактний принтер Canon i-SENSYS

Новий компактний принтер Canon i-SENSYS

Canon оголошує про початок продажів монохромного принтера i-SENSYS LBP312x. Цей новий компактний високопродуктивний принтер забезпечує швидкий друк високої якості великої кількості документів. Він також має збільшені лотки для паперу, виконує двосторонній друк і характеризується широким спектром можливостей підключення до мобільних пристроїв.

Багатофункціональна «робоча конячка»

Чорно-білий принтер Canon LBP312x – це пристрій для використання в офісі. Він вирізняється швидкістю, точністю, якістю друку, має місткі лотки для паперу та є економічним в експлуатації. Висока продуктивність і компактний дизайн роблять його ідеальним вибором для компаній, які працюють у прискореному ритмі в невеликому приміщенні. Цей пристрій відмінно справляється зі швидким та частим друком великої кількості документів. Його доцільно використовувати компаніям, задіяним у таких галузях, як охорона здоров’я, роздрібна торгівля, логістика, фінанси, юриспруденція.

Компактний розмір

Canon LBP312x має інноваційний, більш компактний механізм друку, а також використовує менші картриджі. Невеликі габарити дозволяють розміщувати принтер у безпосередньому доступі з робочого місця.

Висока продуктивність і швидка готовність до роботи

Серце Canon LBP312x – це поліпшений механізм друку, компактний, але ефективний. Він друкує документи формату A4 і A5 зі швидкістю 43 та 65 аркушів на хвилину відповідно. Пристрій готовий до роботи через декілька секунд після увімкнення або виходу з режиму сну, якщо налаштовано нові опції «Швидкий старт» або «Пробудження». Високопродуктивні картриджі розраховані на друк більшої кількості аркушів, а це значить, що їх треба заправляти рідше.

Широкі можливості комплектації

Canon LBP312x має одну стандартну вбудовану касету, розраховану на 550 аркушів. Конфігурація може бути доповнена ще трьома стандартними касетами. Окрім збільшення кількості паперу, розширення комплектації уможливлює друк на аркушах чотирьох різних форматів, а також на офіційних бланках або іншому нестандартному папері без переналаштування.

Мобільність та проста інтеграція з принтерами, що вже працюють

Canon LBP312x підтримує широкий спектр хмарних та мобільних технологій, серед яких додатки Canon PRINT Business, Apple AirPrint, Mopria та Google Cloud Print. До того ж він оптимізований під мови керування принтерами PCL та PostScript і сумісний з сервісом дистанційного керування e-Maintenance та програмним забезпеченням uniFLOW від Canon.

comments powered by Disqus
 
Top