Нова персональна система визначення тону розмови

Нова персональна система визначення тону розмови

Вчені Массачусетського технологічного інститут розробили систему, яка визначає тон розмови – щасливий, сумний чи нейтральний. Нова розробка може значно полегшити життя людей з синдромом Аспергера та з іншими проблемами, що перешкоджають правильно передавати емоції через розмову.

Система ідентифікації емоцій – це персональний девайс, який здатен в режимі реального часу визначати емоційне забарвлення голосу. Принцип роботи пристрою базується на кореляції між довгими паузами та одноманітними звуками з сумними історіями та енергійними, веселими розповідями.

Також пристрій враховує різнопланові рухи – підняття рук до обличчя та їх метушливість. Автори розробки стверджують, що система визначила загальний тон розмови з точністю у 83%.

На разі технологія перебуває на стадії зародження, а ї масове поширення може бути зупинене юридичними нормами. Так, для того, щоб пристрій правильно функціонував йому потрібно аналізувати дані обох учасників розмови, а також записувати та контролювати розмову в режимі реального часу. Запис розмови без попередньої згоди вважається протизаконним, тому той, хто використовуватиме пристрій, буде змушений вирішити питання особистої конфіденційності.

Джерело:Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top