Чохол для смартфона з міні-дроном для селфі

Чохол для смартфона з міні-дроном для селфі

Для тих, хто ніяк не може приховати руку або селфі-палку на фото, є рішення – чохол, який перетворюється у камеру-безпілотник. Airselfie вийде в травні цього року і має всі шанси стати новим трендом мобільної фотографії.

Airselfie являє собою мініатюрний безпілотник, який вставляється з чохол. Міні-дрон оснащений 5-МП камерою і дозволяє робити знімки з висоти. Так можна охопити велику групу людей, на що звичайне селфі «з руки» не здатне.

Керується Airselfie за допомогою віртуального джойстика в мобільному додатку та має три режими польоту з різними ступенями контролю. Airselfie зберігає знімки на власному накопичувачі об’ємом 4 ГБ та передає фото на смартфон через Wi-Fi.

Безпілотник виготовлений з алюмінію і важить лише 52 г. Безперервно знімати фото Airselfie може лише три хвилини на одному заряді, але за 30 хвилин пристрій повністю заряджається. Крім цього, він може живитися від зовнішнього акумулятора, вбудованого в чохол.

Міні-дрон сумісний з iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, Google Pixel та Samsung Galaxy S7 Edge.

Проект Airselfie зібрав на Kickstarter більше €534 000. На разі компанія приймає замовлення на селфі-дрона, який з’явиться у продажу в травні. Коштуватиме Airselfie $260.

Джерело: Businessinsi 

 

comments powered by Disqus
 
Top