Новий електробайк Redshift ST Street Tracker Concept від Alta Motors

Новий електробайк Redshift ST Street Tracker Concept від Alta Motors

Минуло лише декілька місяців з моменту появи на ринку США першого мотоцикла Redshift і ось компанія Alta Motors знову презентує новинку - ST Street Tracker Concept

Новий мотоцикл – це електричний концепт, що призначається для рівних неасфальтованих доріг, флет-треків. Але електричний мотоцикл може зовсім скоро перекочувати на приміські дороги.

Alta Motors створювала байк під натхненням від мотоциклів для овальних трас, проте сам концепт задумувався як мотоцикл для доріг спільного користування, але побудований на базі Redshift.

Двигун концепта такий же, як і у супермото – це електрична установка, що розвиває 40 к.с. На одному заряді мотоцикл здатен проїхати близько 80 км. Новий байк буде представлено 10-12 лютого на One Moto Show в Портленді, США.

Компанія Alta Motors 6 років налагоджувала виробництво та дилерську мережу, паралельно створюючи свій перший байк, який лише  у 2016 році Redshift побачив світ. Redshift – це електричний мотоцикл легкої конструкції для бездоріжжя. Байк отримав дві конфігурації – мотокрос та супермото.  

Американська Alta Motors сама виготовляє електродвигун, корпус для батарей, раму та контролери для 40-сильних двигунів.

Джерело: Newatlas, Altamotors

comments powered by Disqus
 
Top