Як працюватиме повністю самокерований автопілот Tesla

Як працюватиме повністю самокерований автопілот Tesla

В ці вхідні Ілон Маск оголосив про оновлення системи автопілоту для своїх автомобілей другого покоління. Оновлення передбачає можливість повністю автономного автопілоту. Повністю самокерований електромобіль Tesla Motors планує представити в найближчі 6 місяців.

Автомобілі Tesla, випущені в період з 2014 до жовтня 2016 року були оснащені лише однією камерою, яку використовував автопілот. Нові електромобілі відтепер матимуть 8 камер, які забезпечуватимуть видимість на 360° та в діапазоні 250 метрів.

Покращений датчик радару здатен бачити скрізь сильний дощ, туман, пил і навіть через автомобіль попереду.

12 ультразвукових датчиків так і залишились, але теж зазнали покращень, а саме отримали можливість виявляти як тверді, так і м’які об’єкти на в два рази більшій відстані. Новий бортовий комп’ютер Drive PX2 NVIDIA характеризується в 40 разів потужнішою обчислюваною потужністю, в порівнянні з попередньою системою.

Вдосконалений автопілот визначає оптимальну швидкість руху відповідну до дорожніх умов, здатен автоматично перелаштовуватись в інший ряд, заїжджати та виїжджати з шосе та паркуватися.  Також автопілот зможе маневрувати навколо об’єкта у складних умовах.

Джерело: Businessinsider

comments powered by Disqus
 
Top