Найлегший в світі механічний хронограф McLaren F1 RM 50-03 за майже мільйон доларів

Найлегший в світі механічний хронограф McLaren F1 RM 50-03 за майже мільйон доларів

Хронограф був презентований в Женеві на Міжнародному салоні високого годинникового мистецтва. Механічний хронограф – це спільна робота Richard Mille та McLaren. Унікальний годинник виготовлений з титану, карбону та матеріалу графену.

Графен вперше був використаний в виробництві годинників. Вага хронографа складає лише 38 г. Це неймовірний показник, досягнути якого вдалось завдяки використанню передових матеріалів, зокрема графену. Наразі, завдяки унікальним властивостям, графен є одним із найбільш перспективніших матеріалів для застосування в електроніці. 

Переважна більшість елементів механізму годинника RM 50-03 і його корпусу виконані з композитного матеріалу Graph TPT, який і є похідним від графену. Він легший, аніж усі інші метали, що застосовуються у традиційному годинникарстві, проте не поступається міцністю.

Матеріал браслету годинника також містить графен. Комбінація графену та звичайної полімерної гуми значно збільшує міцність та еластичність, а також робить його легшим.

Небачена раніше вага хронографа, передові матеріали та авторитетні виробники визначили ціну RM 50-03 McLaren F1, яка складає не багато-не мало $ 980000 США. Всього Richard Mille та McLaren випустять 75 екземплярів хронографа.

Джерело: newatlas.comrichardmille

comments powered by Disqus
 
Top