Samsung розкрила причини численних вибухів акумуляторів Galaxy Note 7

Samsung розкрила причини численних вибухів акумуляторів Galaxy Note 7

Samsung оголосила результати дослідження причин займання та вибуху акумуляторів Galaxy Note 7. Південнокорейська компанія заявила, що головна причина цього – невдала конструкція батарейок та бажання якнайшвидше випустити оновлену версію смартфона.

Samsung розповіла, що протягом останніх кількох місяців близько 700 дослідників та інженерів компанії протестували понад 200000 пристроїв в повністю зібраному вигляді та більше 30000 акумуляторних батарей, щоб вияснити причину вибухів.

Основна причина займання смартфонів першої партії полягає в занадто великій, як для загального розміру пристрою, батареї. Це призвело до перегрівів та вибухів.

Після цього компанія замовила акумулятори в іншого постачальника. Але поспішна заміна постачальника не вирішила проблеми, оскільки нові батареї також мали дефект.

На разі Samsung розробила вісім ступенів перевірки акумуляторів, щоб виявити дефекти ще на стадії виробництва. Тестування включатиме в себе рентгенівський знімок та випробовування в екстремальних умовах роботи.

Samsung створила коротку інфографіку, в якій пояснюються причини займання батарейок більш детальніше.

Джерело: Businessinsider

comments powered by Disqus
 
Top