Ігрова консоль Nintendo Switch: коли з'явиться, що представляє та скільки коштуватиме

Ігрова консоль Nintendo Switch: коли з'явиться, що представляє та скільки коштуватиме

Особливість консолі Switch – це можливість грати як на домашньому телевізор, так і в портативному режимі, та нові контролери Joy-Con.

Нова консоль Nintendo Switch вийде 3 березня по ціні $299. Nintendo Switch легко переключати між двома режимами використання, а ігри для домашньої консолі підходитимуть і для портативної.

Для домашнього використання док-станція підключається  до телевізора, а для переходу в портативний режим достатньо вийняти консоль та прикріпити контролери Joy-Con. Нові джойстики оснащені аналоговим стіком, акселерометром та гіроскопом.

Для максимально зручного використання для консолі є додаткова підставка.

Акумулятор приставки підтримує роботу в автономному режимі від 2,5 до 6,5 годин. Наприклад, для гри The Legend of Zelda: Breath of the Wild одного заряду вистачає на три години гри.

Замість використання Blu-Ray дисків, в Nintendo застосовуватимуться картриджі, а також передбачена можливість завантаження ігор з інтернет-магазинів.

Наразі анонсовано ігри від Nintendo для консолі Switch - ARMS, Splatoon 2, Super Mario Odyssey, Xenoblade 2. Серед інших - Dragon Quest X-XI и Heroes I-II (SQUARE ENIX), TES V: SKYRIM (Bethesda), FIFA (EA).

 

Джерело: Businessinsider

comments powered by Disqus
 
Top