Facebook читатиме думки людей

Facebook читатиме думки людей

Давня мрія Марка Цукерберга може втілитись – Facebook працює над технологією, яка б дозволила читати та транслювати думки.

Про це свідчить перелік вакансій секретного підрозділу Building 8, яке було сформовано в минулому році. Компанія шукає спеціалістів в сфері нейровізуалізації та електрофізіологічних даних, який буде працювати над створенням «комунікаційної платформи майбутнього», а також розробників алгоритмів обробки аудіосигналів та науковця зі ступенем доктора наук в області нейробіології. Facebook сподівається, що на впровадження нової технології знадобиться 2 роки. Нейровізуалізація є новою наукою, яка вивчає застосування різноманітних методів для сканування, щоб зрозуміти процеси головного мозку.

Компанія ніяк не прокоментувала наявні вакансії, але ще в 2015 році Цукерберг заявляв про те, що Facebook дійсно може працювати над технологією для зчитування думок. Наразі не відомо, які саме технології допоможуть Facebook читати думки, раніше компанія випробовувала спеціальні пов’язки для голови, оснащені датчиками, які вимірювали різні сигнали головного мозку.

Джерело: Businessinsider

comments powered by Disqus
 
Top