У США протестували «рій» міні-дронів Perdix зі штучним інтелектом

У США протестували «рій» міні-дронів Perdix зі штучним інтелектом

130 мініатюрних безпілотників Perdix в ході виконання завдання оцінювали ситуацію та колективно приймали рішення задля досягнення цілі.

Розробка Perdix належить студентам Массачусетського технологічного інституту, тестування беспілотників проводилось під керівництвом Збройних сил США.

Perdix – це не дорогі та надлегкі БПЛА, на відміну від інших подібних апаратів. Вага дрона становить 290 г. Візуально безпілотники схожі на винищувачі Першої світової війни, оскільки мають дві пари маленьких крил. На даний момент дрони можуть літати зі швидкістю від 70 до 100 км/год. Живиться дрон від літій-полімерного акумулятора.

Perdix можуть бути застосовувані у багатьох завданнях – вони можуть поводити розвідку, визначати місцеположення супротивника.  Також вони можуть бути завантажені невеликими зарядами вибухівки та нападати на окремі групи солдат. В боях повітря-повітря, вони здатні відводити ворожі радари від великих об’єктів – повітряних суден, наземних транспортних засобів та ракет. Що найголовніше, кожен дрон не потребуватиме індивідуального управління із землі.

У ході тестування над полігоном Чайна-Лейк рій з 103 дронів відстрілювався трьома винищувачами-бомбардувальниками F / A-18 Super Hornet.

Дрони Perdix являють собою колективний організм, здатний аналізувати ситуацію та приймати актуальне рішення та самовідновлюватись.

Джерело: Popularmechanics

comments powered by Disqus
 
Top