Canon анонсує вихід нових відеокамер лінійки LEGRIA HF

Canon анонсує вихід нових відеокамер лінійки LEGRIA HF

Canon анонсує вихід оновленої лінійки LEGRIA HF і представляє відеокамери LEGRIA HF R806, LEGRIA HF R86 і LEGRIA HF R88. Canon оснастила нові моделі зручним інтерфейсом, можливістю зйомки відео в HDякості та включила в функціонал всі найкращі характеристики попередників. Відеокамери LEGRIA HF підтримують гнучкі налаштування сповільненої та прискореної зйомки, знімають в умовах поганого і над'яскравого освітлення, передають чіткі та насичені кольори, а також мають абсолютно новий корпус.

Всі моделі нової лінійки підтримують функцію зміни частоти кадрів при записі відео та креативні налаштування зйомки в уповільненому і прискореному режимах. Також ви можете забути про неприродність відео: режим Highlight Priority (пріоритет світлих відтінків) коригує кольори прямо в процесі зйомки. Нові функції дозволяють відеокамері аналізувати сюжети зйомки в найдрібніших деталях і встановлювати настройки для запису чіткого та контрастного відео.

Також відеокамери оснащені 7,5 см сенсорним дисплеєм з високою роздільною здатністю для зручності керування настройками та швидкого доступу до інтуїтивного інтерфейсу. А режим Automatic scene дозволить легко адаптувати настройки відповідно до вимог зйомки. Всі моделі лінійки оснащені акумуляторами з високою ємністю, а моделі LEGRIA HF R86 і LEGRIA HF R88 – ще і вбудованою пам'яттю для розширення можливостей зйомки.

LEGRIA HF підтримує функцію Intelligent IS з 5-ступінчастою оптичною стабілізацією зображення для балансування картинки навіть при найменшому тремтінні камери і великому зумі. Завжди будьте в русі та не пропустіть жоден момент – від зйомки перших кроків вашої дитини до моментів активного відпочинку на природі з друзями. Записуйте відео високої якості разом з відеокамерами LEGRIA HF. Завдяки 32-кратному оптичному зуму та вражаючому 57-кратному поліпшеному зуму навіть найвіддаленіші предмети стануть ближчими. А функція Auto Zoom Framing Assist з інтелектуальним алгоритмом масштабування дозволить скомпонувати кадр так, щоб вмістити всі предмети зйомки. Ваші відео буквально оживуть завдяки функції Audio Scene Select, за допомогою якої можна вибрати оптимальні настройки й отримати глибоке та якісне звучання.

Відеокамера LEGRIA HF R88 також підтримує адаптер для ширококутного об'єктива WA-H43 для охоплення масштабних сцен, що стане знахідкою для зйомок у закритому приміщенні або запису відео захопливих пейзажів.

Можливості підключення нової лінійки LEGRIA HF дозволяють за лічені секунди поділитися відео з друзями. Моделі LEGRIA HF R86 і LEGRIA HF R88 підтримують вбудований модуль Wi-Fi та функцію Dynamic NFC, а також повністю сумісні з додатками Canon Camera Connect і Canon Connect Station CS100. Крім того, відеокамера LEGRIA HF R806 підтримує карту пам'яті FlashAir, що розширює можливості підключення.

Основні характеристики LEGRIA HF R806:

 • Підтримка Full HD, 57-кратний поліпшений зум
 • Функція оптичної стабілізації зображення Intelligent IS
 • Підтримка карт пам'яті FlashAir
 • Запис уповільненого/прискореного відео

Основні характеристики LEGRIA HF R86:

 • Підтримка Full HD, 57-кратний покращений зум
 • Функція оптичної стабілізації зображення Intelligent IS
 • Підтримка Wi-Fi & NFC, 16 ГБ внутрішньої пам'яті
 • Тривалий термін служби батареї

Основні характеристики LEGRIA HF R88:

 • Підтримка Full HD, 57-кратний поліпшений зум, ширококутний адаптер
 • Функція оптичної стабілізації зображення Intelligent IS
 • Підтримка Wi-Fi & NFC, 16 ГБ внутрішньої пам'яті
 • Тривалий термін служби батареї
comments powered by Disqus
 
Top