Роботи LG танцюють, займаються прибиранням і стрижкою газонів

Роботи LG танцюють, займаються прибиранням і стрижкою газонів

Компанія LG представить на виставці CES 2017 лінійку інноваційних роботів як частину своєї програми з розвитку пристроїв із штучним інтелектом та інтернету речей. Зокрема серед новинок буде представлений робот, що виконує одночасно функцію хатнього помічника та центру повідомлень. Компанія LG використовує сучасні технології штучного інтелекту та інтернету речей для створення роботів не тільки для домашнього застосування, але і для використання в аеропортах та інших громадських місцях.

Hub Robot зробить ваш дім «розумнішим»

Яскравий робот Hub Robot виводить концепцію розумного дому на абсолютно новий рівень. Hub Robot здатний підключатися до інших смарт-пристроїв в оселі. Він розуміє голосові команди завдяки технології розпізнавання голосу Alexa від Amazon і здатний впоратися з такими завданнями, як увімкнення кондиціонера або контроль режиму сушки речей. Hub Robot також оснащений мультифункціональним дисплеєм, на який можна вивести масу різної інформації: від візуалізації вмісту вашого холодильника до відображення рецепта приготування страви з покроковою аудіоінструкцією. Робот має такі зручні та практичні функції, як відтворення музики, установка будильника, створення нагадувань, а також інформування про погоду та стан дорожнього руху.

Доброзичливий людиноподібний зовнішній вигляд робота Hub Robot від LG дозволяє йому легко взаємодіяти з усіма членами сім'ї. Він може переміщатися і демонструвати всю палітру емоцій, показуючи зображення обличчя на екрані. Hub Robot також навчений жестикуляції. Наприклад, він може кивати, відповідаючи на прості запитання, і завжди знає про розпорядок дня, встановлений у будинку, включаючи час, коли родина йде з дому, коли повертається та коли лягає спати. Він здатний розпізнавати всіх членів сім'ї за допомогою вбудованої камери і по-різному вітати кожного з них.

Використання робота найефективніше в тих місцях, де сім'я зазвичай збирається разом — на кухні або у вітальні, наприклад. Як доповнення до Hub Robot доступні міні-роботи, яких можна розмістити в інших кімнатах оселі. Ці пристрої також обладнані дисплеями та є своєрідними помічниками Hub Robot, що дублюють безліч його функцій.

Airport Guide Robot найкращий друг мандрівника

Компанія LG не обмежує себе виробництвом роботів для домашнього використання. Airport Guide Robot, який незабаром з'явиться в Міжнародному аеропорту Інчхон у Сеулі, є високотехнологічним інформаційним асистентом для мандрівників, здатним відповідати на запитання чотирма мовами: англійською, китайською, японською та корейською. Просканувавши квиток, робот може надати пасажиру вичерпну інформацію про час початку посадки на рейс, місцезнаходження відповідного виходу для посадки на літак і навіть про погоду в місті, куди прямує пасажир. Крім того, Airport Guide Robot може запропонувати маршрути пересування в будівлі аеропорту, при цьому розрахувавши дистанцію та приблизний час прибуття в пункт призначення. А також супроводити пасажира до місця посадки на літак або в будь-яке інше місце.

Airport Cleaning Robot майстер масштабного прибирання

Будучи першопрохідцем у сфері роботизованих пилососів, LG представить також нову модель промислового пилососа. Airport Cleaning Robot від LG — це промисловий пилосос зі збільшеним об'ємом пилозбірника, численними щітками і насадками. Модель підходить для чищення будь-яких поверхонь — від керамічної плитки до килимових покриттів. Пилосос оснащений інноваційними сенсорами та камерами, які забезпечують безпеку й ефективність його функціонування навіть у найбільш багатолюдних аеропортах. Так, робот має сенсори з технологією розпізнавання світла та вимірювання відстані, а також сенсорні бампери, що розпізнають перешкоди. Завдяки технології одночасної локалізації і картування SLAM він здатний точно визначати своє місцеперебування.

Lawn Mowing Robot — розумне рішення для бездоганного газону

На виставці CES 2017 компанія LG Electronics також продемонструє нову роботизовану газонокосарку Lawn Mowing Robot. Для даної моделі застосовані технології, використовувані в пилососах HOM-BOT. Lawn Mowing Robot підходить для всіх типів газонів і здатна підстригати їх не тільки акуратно, але й, що найважливіше, безпечно. Газонокосарка LG оснащена такими ж інноваційними сенсорами та бамперами, як і Airport Cleaning Robot, які дозволяють їй точно визначати своє місцеперебування і розпізнавати будь-які перешкоди, наприклад дерева й огорожі. Робот також оснащений швидкісним лезом, що забезпечує оптимальну продуктивність моделі та бездоганний вигляд вашого газону. Кріплення, розташоване збоку, спрощує процес установки навісного обладнання на дану модель газонокосарки, роблячи її практичною та простою у використанні.

comments powered by Disqus
 
Top