Телевізор LG SIGNATURE OLED 77W7

Телевізор LG SIGNATURE OLED 77W7

На CES 2017 компанія LG представляє першокласний телевізор LG SIGNATURE OLED 77W7, флагман нової лінійки телепанелей. Вона представлена десятьма моделями, в кожній з яких використані технології відтворення зображення Dolby Vision і багатоканального звуку Dolby Atmos. 77-дюймовий телевізор LG SIGNATURE OLED W7 конструкції Picture-on-Wall («зображення на стіні») став володарем нагороди CES 2017 «За найкращі інновації».

Асортимент OLED-телевізорів 2017 року від LG (моделі 77/65W7, 77/65G7, 65/55E7, 65/55C7 і 65/55B7) гідно продовжує традиції компанії LG у розробці технологій передачі зображень. Телепанелі відтворюють максимально реалістичні сцени з ідеально глибоким чорним кольором, підвищеним контрастом і поліпшеною передачею кольору. LG SIGNATURE OLED TV відрізняються ультратонким корпусом (моделі серій B7 і C7), дизайном Picture-on-Glass (серії E7 і G7) та унікальним дизайном Picture-on-Wall (нова лінійка W7).

Інноваційний дизайн серії W7 втілив конструкторську філософію компанії: чим менше, тим краще. Вона відсікає все зайве, щоб підкреслити самодостатню красу екрана. Тонкі, як лезо, телевізори W7 немов парять у повітрі, занурюючи глядача у візуальний ряд. OLED-панель завтовшки лише 2,57 мм при діагоналі 65 дюймів кріпиться за допомогою магнітів без найменшого зазора між телевізором і стіною. Динаміки вертикальної проекції і звук неперевершеної якості Dolby Atmos створюють ефект повної присутності.

У всіх телевізорах LG серії W7 застосовується технологія керування кожним пікселем окремо. Результат — оптимальний рівень контрастності при максимально реалістичній передачі кольору. Більш того, у всіх OLED-телевізорах LG 2017 року використовується технологія ULTRA Luminance для підвищення яскравості зображення.

HDR-технології, які застосовуються в найсучасніших Dolby-кінотеатрах світу, впроваджені і в LG SIGNATURE OLED TV. HDR-стандарт Dolby Vision забезпечує підвищену яскравість і контрастність зображення, а також передачу повнішої палітри соковитих відтінків. Система Dolby Atmos переносить глядачів в епіцентр дії завдяки технології об'єктно-орієнтованого тривимірного звуку, який заповнює всю кімнату та навіть простір над головою. Результат роботи Dolby Atmos — потужний динамічний звук, що обволікає глядача. Нова технологія автоматично розподіляє джерела звуку згідно з їхнім положенням і відтворює складний звук.

OLED-телевізори LG 2017 року — перші в світі телепанелі з Dolby Atmos. Це дає можливість відтворювати контент, що одночасно поєднує ультрасучасну якість зображення та передовий звук. Комбінація технологій Dolby Vision і Dolby Atmos — комплексне рішення, якому все більше віддають перевагу глобальні творці та дистриб'ютори відеоконтенту.

На сьогодні більше 80 фільмів знято у форматі Dolby Vision і близько 100 — у форматі Dolby Atmos, серед них 25 фільмів — в обох форматах. Крім того, понад 100 годин оригінального контенту вже доступно в форматі Dolby Vision через провідних світових OTT-провайдерів. Очікується, що 2017 року споживачів отримають доступ до контенту в форматі Dolby Vision на дисках Ultra HD Blu-Ray.

Телевізори лінійки W7, як і всі OLED-телевізори LG 2017 року, оснащені технологією Active HDR для відображення більш чіткого та контрастного HDR-контенту нового покоління. Active HDR дозволяє обробляти зображення кадр за кадром, у разі потреби додаючи динамічні дані. Завдяки цьому створюється чудова картинка навіть у тому випадку, якщо оригінальний HDR-контент містить статичні метадані або не містить їх зовсім. Крім того, всі нові OLED-телевізори підтримують повний набір форматів HDR, у тому числі Dolby Vision, HDR10 і HGL (Hybrid Log Gamma), а також здатні працювати з Advanced HDR від Technicolor. Цю універсальність доповнено новою функцією HDR Effect. Вона дозволяє покадрово обробляти звичайний контент, поліпшуючи яскравість конкретних ділянок, підвищуючи контрастність і роблячи зображення чіткішим.

Остання версія смарт-ТВ-платформи LG webOS 3.5 позбавила глядачів від проблем з доступом до висококласного HDR-контенту онлайн. Прагнучи надати всі переваги користування домашнім кінотеатром, LG уклала контракти з провідними провайдерами цифрового контенту, такими як Amazon, Netflix і Vudu. На виставці CES компанія продемонструє можливості відтворення різних стандартів HDR-контенту OLED-телевізорами від LG. Серед них HLG від DIRECTV, Dolby Vision від Netflix і HDR10 від Amazon Prime Video.

Нові OLED-телевізори від LG поєднують інновації і багаторічний досвід компанії Technicolor у передачі кольорів. Ці ж технології застосовуються в більшості голлівудських продуктів, від повнометражних фільмів до міні-серіалів. Тому покупці нових OLED-телевізорів LG побачать відеоконтент саме таким, яким його задумали творці, у всій його яскравій і соковитій повноті.

Експерти Technicolor визнали чудову якість зображення, яке забезпечують OLED-телевізори, і продовжують працювати з LG. Така співпраця розширює можливості використання OLED-телевізорів і дозволяє встановлювати їх на різних продакшн-студіях по всьому світу.

comments powered by Disqus
 
Top