LG представляє суперпотужні бездротові пилососи: вертикального типу CORDZERO HANDSTICK і контейнерного типу CORDZERO CANISTER

LG представляє суперпотужні бездротові пилососи: вертикального типу CORDZERO HANDSTICK і контейнерного типу CORDZERO CANISTER

Ергономічні пилососи з інверторним мотором Smart Inverter Motor™ і технологі-єю Axial Turbo Cyclone™ забезпечують високу якість прибирання та зручність у використанні

На виставці CES® 2017 у Лас-Вегасі, що починає свою роботу наступного тижня, LG Electronics (LG) представить нове покоління пилососів преміум-класу CordZero™. Хедлайнери лінійки пилососів — контейнерного типу CordZero Canister і поліпшений вертикальний ручний CordZero Handstick. Ці новітні пристрої полегшують щоденні турботи споживачів і спрощують прибирання завдяки вакуумній технології AERO SCIENCE від LG.

LG CordZero Canister: ефективне прибирання, що не потребує зусиль

Новий CordZero Canister має цілий спектр поліпшених функцій, розроблених для полегшення прибирання (бездротовий тип увімкнення та збільшену ємність акумулятора). Очищення приміщення з використанням пилососа з інверторним мотором так само ефективне, як при використанні звичайного пилососа зі шнуром. Такий ефект досягається за рахунок мінімізації втрати енергії при перетворенні вхідної потужності в потужність всмоктування. Безщітковий (асинхронний) двигун Smart Inverter Motor™ від LG високоефективний і служить довше, ніж звичайні щіткові двигуни. Компанія LG надає 10-річну гарантію на інверторний мотор.

Smart Inverter Motor™ з технологією Axial Turbo Cyclone підсилює повітряний потік. 72-вольтний літій-іонний акумулятор PowerPack™ підтримує постійну потужність всмоктування. Оснащений унікальною технологією LG RoboSense™ 2.0, пилосос автоматично слідує за користувачем. Тому немає необхідності штовхати або тягнути його. Технологія виявлення перешкод дозволяє розпізнавати й уникати їх завдяки фронтальному сенсору. Прилад також оснащений технологією Power Drive Nozzle™. Його ергономічна ручка Opti-balanced Handle™, сертифікована американською асоціацією US Ergonomics, дозволяє легше маневрувати у всіх напрямках без навантаження на зап'ястки або спину користувача. 7-ступінчаста система фільтрації пилососа оснащена фільтром HEPA 14, який затримує наддрібний пил і алергени. Це вигідно відрізняє новий CordZero Canister від інших пилососів.

 

LG CordZero Handstick: висока потужність всмоктування та ергономічність

Новий вертикальний ручний пилосос CordZero Handstick забезпечує надпотужний процес прибирання пилу завдяки мотору нового покоління Smart Inverter Motor™. Цей мотор оснащений додатковим 3D-турбовентилятором (який генерує сильний повітряний потік), схожим за конструкцією на турбінний двигун літака. Для порівняння: двигун Rolls-Royce RB211 на літаках Boeing 747 обертається зі швидкістю 7000 обертів на хвилину, тоді як мотор Smart Inverter Motor робить 115000 обертів на хвилину. Компактний мотор із 10-річною гарантією вирізняється підвищеною продуктивністю та довговічністю. При цьому він забезпечує необхідну силу всмоктування в точці стикання насадки та поверхні за допомогою технології Power Drive Nozzle™. Інверторний мотор завдяки технології Axial Turbo Cyclone™ створює потужні вихрові потоки, що більш ефективно захоплюють дрібний пил. У поліпшеній 5-ступінчастій системі фільтрації використовується фільтр HEPA 13. Він є заключним етапом у системі очищення та затримує велику частину пилу, яка в іншому випадку розлетілася б під час прибирання. Пилосос оснащений двома знімними літій-іонними батареями Dual PowerPack™, що забезпечують безперервну роботу до 80 хвилин без підзарядки.

Удосконалена відповідно до тенденцій 2017 року, ергономічна телескопічна ручка LG CordZero Handstick легко адаптується під зріст користувача. Це дає можливість пропилососити навіть важкодоступні ділянки. Спеціальна конструкція Anti-tangle мінімізує намотування волосся та шерсті домашніх тварин на щітку, що робить прибирання більш комфортним. Усі ці особливості в поєднанні з вертикальним зарядним пристроєм, що стоїть окремо, зроблять хатню роботу простішою, ніж будь-коли.

«Поєднуючи передові технології для очищення приміщення, нові продукти CordZero™ компанії LG повністю змінять процес прибирання, — зазначив Сон Де-Хен, президент LG Electronics and Home Appliance & Air Solutions Company. — Нова серія CordZero демонструє відданість LG розробці найбільш ефективної побутової техніки, яка полегшує повсякденні турботи споживачів».

comments powered by Disqus
 
Top