Роботи від LG стануть центром уваги на виставці CES 2017

Роботи від LG стануть центром уваги на виставці CES 2017

LG продемонструє Smart-технології у робототехніці для дому, вулиць і громадських місць перебування потенційних покупців

Наступного тижня LG представить у Лас-Вегасі зразки новітньої технології у розробці робот-систем. Таким чином компанія продемонструє інновації у сфері штучного інтелекту. Очікується, що це стане головною темою CES 2017.

Ефективно використовуючи потужні аналітичні можливості обробки інформації, роботизована техніка від LG орієнтується в складних просторах. Вона знаходить найбільш ефективні та дієві алгоритми виконання завдань, спрощуючи життя людей.

Продовжуючи впроваджувати інновації, які вже застосовані в пилососі-роботі LG HOM-BOT, компанія розробила іншу техніку, що працює за алгоритмом Smart. Її можна використовувати в домашніх умовах у тандемі з іншими інтелектуальними пристроями, а також на вулицях і в місцях великого скупчення людей.

• Робот - LG Hub Robot спроектований для використання в домашніх умовах як один зі складових пристроїв у системах «розумного будинку» і в якості персонального помічника користувача.

• Ще один робот, представлений на CES 2017, продемонструє нові можливості для споживачів, які піклуються про свій сад і присадибну територію.

• Лінійка робототехніки від LG також включає моделі, розроблені для комерційного використання — прибирання в громадських місцях. Перш за все, в аеропортах і готелях. Це поліпшить враження від поїздки і допоможе зацікавити потенційного покупця.

Нова лінійка робототехніки від LG буде вперше представлена на прес-конференції компанії. Вона відбудеться 4 січня о 8:00 за північноамериканським тихоокеанським часом у готелі Mandalay Bay Resort and Casino у Лас-Вегасі. Також з технікою можна буде ознайомитися з 5 до 8 січня на стенді LG №11100 у центральному залі Las Vegas Convention Center.

comments powered by Disqus
 
Top