Найкращі ігри віртуальної реальності

Найкращі ігри віртуальної реальності

2016 рік став видатним для віртуальної реальності. З виходом VR на масовий ринок збільшується і кількість ігор, які вражають.

Robo Recall (Oculus Rift з контролером)

Ця гра ще не вийшла на ринок, але демоверсія вже вражає. У грі багато роботів, вона сповнена різних трешових сцен та гумору. Ціль гри – побороти повстання роботів.

Dead & Buried

Гра на фоні Дикого Заходу вже обіцяє бути захоплюючою. У грі Dead & Buried багато перестрілок, переховувань від нападників та віртуозних уражень за допомогою лазерного прицілу. 

Damaged Core (Rift)

Гра вимагає геймпада, але незважаючи на це ігровий процес Damaged Core вражає повним відчуттям свободи та реалістичності. У грі штучний інтелект захоплює роботів, щоб заволодіти їх зброєю та винищити людську расу. Damaged Core поєднує захоплюючий сюжет, реалістичну графіку та напружений хід гри.

The Unspoken (Rift з контролером)

Гра для тих, хто мріяв хоч на хвилину стати Гендальфом чи Дамблдором. Тут можна вступити у поєдинок з іншими майстрами, чарувати та заклинати ворогів виконуючи спеціальні магічні жести контролером. The Unspoken передбачає цілу систему різних магічних жестів, які потрібно вивчати, щоб здобути перемогу над ворогами.

Raw Data (HTC Vive)

Raw Data – це аркадний шутер, де головна ціль – викрасти секретні матеріали у транснаціональної корпорації. Багато ігрових сцен відбуваються у закритому віртуальному просторі, що створює дуже хвилюючі відчуття, коли на гравця насуваються супротивники у вигляді андроїдів.  

I Expect You to Die (Rift з контролером)

Ще одна гра з розряду так званих «Кімнат для побігу», де моделюється інтелектуальна ситуація, вирішення якої веде до спасіння. 

The Lab (HTC Vive)

Гра складається із 12 різнопланових експериментів, які відповідають різним сценаріям застосування HTC Vive. Гравцям пропонується випробувати себе у фізичних вправах, гратись із роботом-собачкою, кидаючи йому палицю чи управляти гігантською катапультою. 

Superhot (Rift з контролером)

Унікальна гра, грати в яку можна по-суті всім тілом, наприклад, зупиняючи час завмиранням всього тіла. 

Зіркові війни випробовування на Татуїн (Vive)

Класика ігор і для VR. «Зіркові війни» реалізовані якнайкраще – з характерною музикою, сценами та світловими мечами. 

Defense Grid 2 (Rift)

Цій грі непотрібен контролер руху, достатньо джойстика від Rift. Гра для фанатів стратегій та для напружених моментів нападу полків ворогів.

Castlestorm VR (Rift або Gear VR)

Castlestorm VR – це класична стратегія для любителів Angry Birds та жанрів захисних башень. Тут потрібно захоплювати ворожі замки та захищати свої. Контролер рухів додає грі реалістичності та напруженості. 

Final Approach (Vive или Rift або Touch)

Гра не дуже вражає графікою, але захоплює процесом управління мініатюрних літачків за допомогою контролера рухів. 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top