В 2018 році DAPRA випробовуватиме безпілотник вертикального злету Tern

В 2018 році DAPRA  випробовуватиме безпілотник вертикального злету Tern

Американське агентство оборонних досліджень DAPRA спільно з Управлінням військово-морських досліджень та компанією Northrop Grumman оголосили, що вже в 2018 році представлять концепт безпілотного літального апарату Tern класу MALE. Інноваційний дрон здатен злітати навіть з малогабаритних суден, які не оснащені злітною смугою.

В ході розробки інженери Northrop Grumman двічі змінювали модель, але наразі  безпілотник Tern майже завершений і інженери вносять останні корективи в проект, після чого тестову модель дрона будуть випробовувати в польових умовах.

Літальний апарат встановлюється на хвостовій частині і після приведення до руху двох пропелерів, злітає вертикально. В повітрі дрон приймає горизонтальне положення, а під час посадки – розвертається гвинтами догори, зависаючи на місці, та сідає на палубу човна.

Tern отримає складне програмне забезпечення, яке управлятиме злетом та посадкою, а також забезпечуватиме безпілотнику маневреність. Двигун дрона виготовлений компанією General Electric. 

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top