Qualcomm представила новий потужний процесор Snapdragon 835

Qualcomm представила новий потужний процесор Snapdragon 835

В рамках події Snapdragon Technology Summit компанія Qualcomm офіційно анонсувала новий процесор флагманського рівня – Snapdragon 835. Відомо, що процесор підтримуватиме технологію швидкої зарядки Quick Charge 4.0 і буде побудований на базі 10-нанометрового техпроцесу FinFET.

Виробництвом новинки займатиметься компанія Samsung. Поки що характеристики Snapdragon 835 не розкриті. Проте відомо, що нові застосовані технології дозволяють збільшити ефективність площі кристалу на 30%, збільшити продуктивність процесора на 27% і на 40% зменшити його енергоспоживання.    

Варто також зауважити, що Quick Charge 4.0 став значно продуктивнішим. Таким чином, щоб отримати заряд енергії для роботи середньостатистичного смартфона впродовж п’яти годин, достатньо підключити його до блоку живлення на п’ять хвилин. Якщо ж залишити пристрій заряджатися на 15 хвилин, то акумулятор зарядиться на 50%. Проте варто враховувати й той факт, що випробування проводилися на пристрої з ємністю акумулятора 2750 мАг.

Очікується, що точні характеристики виробник розкриє на початку січня, а нові пристрої на базі Snapdragon 835 почнуть потрапляти на ринок вже у 2017 році.

Джерело: Qualcomm

comments powered by Disqus
 
Top