Огляд клавіатури Genius GX Gaming Scorpion K20: естетика гри

Огляд клавіатури Genius GX Gaming Scorpion K20: естетика гри

Виробники геймерської периферії подекуди впадають у крайнощі, створюючи або ж супер-функціональні пристрої з безліччю опцій, або ж зовсім простенькі, де лише характерний дизайн є натяком на їх призначення. В Genius GX Gaming Scorpion K20 виробники витримали золоту середину, створивши ігрову клавіатура з оптимальним набором функцій, клавішами мембранного типу та красивим дизайном з підсвічуванням.

Для кого?

Genius GX Gaming Scorpion K20 створена для геймерів, але разом з тим підходитиме й тим людям, які хочуть урізноманітнити свій робочий простір яскравим пристроєм.

Як виглядає?

Scorpion K20 - це робочий інструмент переможця! Агресивна та яскрава, вона всім своїм виглядом демонструє геймерське призначення. Клавіатура виконана якісно та надійно. Матеріал корпусу – матовий полікарбонат, який приємний на дотик та вигляд, і не залишає на собі слідів та жирних плям.

В K20 реалізовано клавіші мембранного типу, які дуже комфортні в роботі завдяки софт-тач покриттю та м’якому і легкому ходу.

Але всю геймерську «сутність» клавіатури розкриває LED-підсвічування  з градієнтом кольору, заворожуючими візуальними ефектами та доречними режимами.

Тут підсвічування окрім естетичної функції має ще й прикладну – концентрувати увагу гравця на дійстві на екрані монітору. На підставці також є підсвічування, яке в темряві надає клавіатурі зловісного вигляду.

Розкладка клавіатури у більшості класична, а додаткові кнопки розмістилися зверху, окремо від основного клавішного блоку.

Функціональність

Пристрій підключається за допомогою кабелю USB, після чого починається встановлення драйверів. Після завантаження ПЗ можна активувати підсвічування, вибравши потрібний режим: нормальний, яскравий та ефект дихання. За зміну режимів відповідає комбінація Fn+Esc.

В клавіатурі реалізовано підтримку функції Anti-ghosting для 26-ти клавіш, тому у грі можна застосовувати комбінації з великою кількістю клавіш та грати з напарником.

Додаткові десять клавіші призначені для швидкого управління мультимедійними файлами: зменшення/збільшення гучності, без звуку, відтворення/пауза, наступний/попередній. Також є клавіші для швидкого виклику браузера, пошти, графи пошуку та виходу в «Мій комп’ютер».

Враження

Genius GX Gaming Scorpion K20 – це повноцінна геймерська клавіатура оснащена необхідним функціоналом для комфортної гри: функцією Anti-ghosting, LED-підсвічуванням та додатковими клавішами. М’який і тихий хід клавіш та звична розкладка клавіатури не відволікатимуть користувача від гри. 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Яскравий дизайн 

• 7-кольорове регульоване підсвічування 

• Функція Anti-ghosting 

• Зручна в роботі 

СПЕЦИФІКАІЇ:

  • Модель Genius GX Gaming Scorpion K20 ( 31310471102) 
  • Вага 940 г
  • Розміри 47 х 19 х 2,85 см
  • Інтерфейс USB 2.0
  • Ресурс натиснень 10 000 000 раз
  • Кількість одночасних натиснень 19 (Anti-Ghost)
  • Довжина кабелю 1,5 м
  • Додатково LED-підсвічування, мультимедійні клавіші
comments powered by Disqus
 
Top