Огляд аудіосистеми Sony GTK-XB7: королева вечірки

Огляд аудіосистеми Sony GTK-XB7: королева вечірки

Коли йдеться про домашню аудіосистему, уявляється громіздкий стаціонарний набір із сабвуфера програвача та кількох сателітів. Sony, потужний гравець музичного ринку, запропонував яскраву альтернативу тій багатокомпонентності – монолітну модель GTK-XB7. Нова компактна аудіосистема здатна будь-що перетворити на вечірку завдяки фірмовій функції виробника Extra Bass, потужним вбудованим динамікам та яскравому підсвічуванню корпусу.

Клубний стиль

Зовнішній вигляд Sony GTK-XB7 надихає на клубний лад. Монолітний пластиковий корпус аудіосистеми нагадує велику колонку. Переважна більшість елементів керування знаходяться на верхній площині пристрою.

Серед них кнопка увімкнення, перемикач режимів з’єднання із джерелами звуку, кнопка Extra Bass та дві клавіші регулювання гучності. Три світлодіоди на цій же площині відображають, з якого джерела наразі відтворюються треки. Серед них: Bluetooth, USB та Audio In.

Також смартфон можна легко під’єднати через Bluetooth завдяки технології з’єднання одним дотиком NFC. Для цього потрібно лише доторкнутися до спеціально відведеної секції на аудіосистемі смартфоном.

Досить функціональним рішенням став і спеціальний роз’єм з прогумованою вставкою зверху для зручного встановлення планшета або ж смартфона.

Фронтальна сторона аудіосистеми вкрита металевою решіткою в тон корпусу, яку посередині розділяє фазоінвертор.

Під решіткою у верхній частині знаходиться один низькочастотний та два високочастотні динаміки, тоді як у нижній секції знайшлося місце для ще двох динаміків: низько- та високочастотного. Останній встановлено ближче до лівої грані. Такий підхід до розташування елементів дозволяє використовувати Sony GTK-XB7 у вертикальному та горизонтальному положеннях.

Встановивши систему горизонтально, можна створити ефект класичної магнітоли, а у вертикальному положенні магнітола збереже вільне місце в кімнаті. Незалежно від варіанта, вбудований датчик оптимізує процес обробки стереозвуку відповідно до поточного положення аудіосистеми.

Особливої уваги заслуговує яскраве світлодіодне підсвічування цієї моделі Sony. Під решіткою, вдовж бічних сторін та поблизу динаміків є кольорові світлодіоди, які доповнюють яскраві ліхтарики знизу та зверху.

Разом усі елементи підсвічування здатні створити справжнє клубне освітлення. Система підтримує багатокольорові схеми: від білої до веселкової. Потужність та темп підсвічування синхронізовано з ритмом музики, завдяки чому воно відповідає її настрою та атмосфері.

Для зручності транспортування передбачено спеціальні ручки у нижній та верхній частинах корпусу.

На правій стороні, як і на нижній, є спеціальні гумові ніжки для стійкості Sony GTK-XB7.

З тильного боку розміщено всі наявні роз’єми, серед яких: два Audio In та два Audio Out для лівого та правого каналів, порт живлення та роз’єм USB для програвання музики із зовнішніх накопичувачів або ж для заряджання мобільних пристроїв. Також ззаду є кнопка Speaker Add для синхронної роботи двох Sony GTK-XB7 та кнопка Pairing для сполучення аудіосистеми з пристроєм, що має Bluetooth.

Музичні можливості та функціонал

Керувати аудіосистемою можна за допомогою кнопок на корпусі або ж комплектним дистанційним пультом з класичним набором клавіш для управління аудіо та спеціальними можливостями налаштування світлодіодного супроводу.

На смартфон з ОС Android чи iOS можна встановити фірмовий додаток SongPal, щоб управляти параметрами Sony GTK-XB7 та своєю аудіоколекцією за допомогою мобільного пристрою. 

Колонка має три високочастотні динаміки конусного типу на 50 мм, два з яких працюють залежно від положення системи, та два низькочастотних динаміки конусного типу на 160 мм. Подібний набір дозволяє Sony GTK-XB7 відтворювати надзвичайно потужний та насичений звук, якого буде більше ніж достатньо для домашньої вечірки. 

Виробник подбав про цілу низку програмних елементів, що мають покращувати якість звуку аудіосистеми. На особливому місці функція Extra Bass, що додає сили басам, підсилюючи низькі частоти. Вона робить звучання глибшим та більш насиченим. Вмикається цей режим натиском однойменної кнопки.

Sony GTK-XB7 обладнана також унікальною технологію ClearAudio+, яка здатна автоматично налаштовувати параметри та оптимізувати треки для відтворення чіткого та високоякісного звуку під час перегляду фільмів, ігрового процесу та прослуховування музики.

Технології, якими забезпечено цю аудіосистема, також здатні відновлювати деталі цифрового аудіоконтенту, зокрема йдеться про так звану DSEE. Коли оригінальний музичний запис проходить через стискання, втрачаються високочастотні фрагменти, які насичували музичні доріжки. Власне, DSEE здатна підвищувати якість стиснених музичних записів та повертати їм CD-рівень звучання. 

Для трансляції звуку Sony GTK-XB7 обладнана фірмовою технологією LDAC, яка передає втричі більше даних і тому дарує покращені можливості прослуховування бездротове аудіо через Bluetooth. 

Ще один режим, що розширює можливості акустичної системи, це Party Chain. Додати потужності цій моделі Sony можна шляхом послідовного поєднання стереосистем та роз’ємів, щоб підвищити потужність звучання. Додатково є й можливість прослуховування музики через бездротове з’єднання між двома системами через з’єднання Bluetooth. Після синхронізації двох Sony GTK-XB7 кнопкою Speaker Add, користувач має змогу отримати вдвічі потужніший звук, завдяки синхронній роботі двох пристроїв. 

Коректна робота програмних та фізичних компонентів Sony GTK-XB7 однозначно допомагає улюбленим мелодіям та пісням звучати якісніше, ніж на звичайних аудіосистемах.

Враження

Передові технології та функціонал надає можливість Sony GTK-XB7 програвати аудіоконтент на високому рівні незалежно від жанру композицій та вподобань слухачів. Своє друге ім’я – «королева вечірок» – аудіосистема повністю виправдовує за рахунок надзвичайного басу та якісних високочастотних динаміків. 

ОСОЛИВОСТІ:

• Можливість роботи в двох положеннях •

• Ефектний дизайн •

• Світлодіодна підсвітка •

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Sony GTK-XB7
  • Вага 12 кг
  • Живлення 120 – 240 В, 50/60 Гц
  • Розмір динаміків 3 × 50 мм, 2 × 160 мм
  • Вхідні роз’єми Audio/Party Chain In L/R
  • Вихідні роз’єми Audio/Party Chain Out L/R
  • Роз’єм USB тип A, максимальний струм 2,1 А
  • Розміри: 33×65×34 см
  • Додатково: Пульт дистанційного керування

 

comments powered by Disqus
 
Top