Ілон Маск представив «сонячний дах»

Ілон Маск представив «сонячний дах»

Голова компанії Tesla представив сонячні дахи і батареї Powerwall другого покоління з подвійної енергетичною щільністю. Сонячні панелі, які складаються з великої кількості скляних плиток з вбудованими сонячними комірками, інтегруватимуться в дахи будинків.

Сонячні дахи є сумісною розробкою компанії Tesla Motors та SolarCity. Унікальність системи полягає втому, що вона має монолітну конструкцію. Зовнішній вигляд нагадує звичайнісінький дах зі звичайної черепиці, проте поверхня такої крівлі повністю прозора для кращого проходження сонячного проміння.

Виготовлення поверхні відбувається з використанням імерсійного друку. За словами Ілона Маска, такий підхід робить кожну плитку унікальною, тому всі виготовлені дахи виглядатимуть по-різному.

Всього компанія Маска запропонує чотири різні моделі дахів: фактурне скло, глянцева скляна плитка, шиферна плитка, а також черепиця в тосканському стилі.

Під час презентації також були представлені побутові акумуляторні батареї другого покоління Powerwall. Новинки матимуть вдвічі більшу ємність – 14 кВт/г, а номінальна потужність Powerwall 2 складає 5 кВт, в той час як пікова – 7 кВт.

Виробник надає на пристрій 10 років гарантії без обмежень в кількості перезаряду. Батареї можна встановлювати в приміщеннях і на вулиці. Передбачається як настінний монтаж, так і встановлення на підлозі. Коштує нова Powerwall 5,5 тисяч доларів.

Джерело: Business Insider

comments powered by Disqus
 
Top