Apple представила новий MacBook Pro

Apple представила новий MacBook Pro

Найочікуванішою новинкою останньої презентації Apple можна без сумніву назвати лінійку MacBook Pro. Крім оновлених характеристик на рівні залізних компонентів, у ноутбуків з’явилася нова фішка з назвою Touch Bar.

Сенсорна панель з дисплеєм Retina і підтримкою мультитач з’явилася на клавіатурі і замінила традиційні функціональні клавіші. Вона здатна реагувати на жести і дотики. Також з її допомогою можна відрегулювати гучність, яскравість екрана та інші класичні налаштування.

 

Але це не єдина фішка сенсорної панелі, тому що вона розширює можливості взаємодії з популярними програмами. Кожен з користувачів тепер для редагування фото, аудіо та відео може користуватися Touch Bar.

А для аторизації користувача тепер ноутбуки мають уже відомий Touch ID.

За словами виробників, дві моделі з Touch Bar зможуть пропрацювати в автономному режимі до 10 годин. Також ноутбуки можуть заряджатися через будь-який з чотирьох портів Thunderbolt з роз’ємом USB-C.

Новинки лінійки MacBook Pro тонше своїх попередників на 15 – 20% в залежності від розміру моделі. Модифікація з екраном 15 дюймів має вагу 1,8 кг. Крім того, нові моделі мають вдічі більший тачпад.

Найстарша модель з 15,4-дюймовим екраном має процесор Intel Core i7 з робочою тактовою частотою до 2,9 ГГц, 16 ГБ оперативної пам’яті і накопичувачем SSD до 2 ТБ і дискретну відеокарту Radeon Pro 450/455/460.

Модель з екраном на 13 дюймів має на борту двоядерний процесор Intel Core i5 з тактовою частотою 2,9 ГГц, 8/16 Гб оперативної пам’яті та накопичувач SSD до 1 ТБ. За графіку в даній модифікації відповідає графічний чип Intel Iris Graphics 550.

Молодша версія не отримала Touch Bar і Touch ID. В ній є процесор Intel Core i5 з тактовою частотою 2.0 ГГц, 8 ГБ оперативної пам’яті і швидкісний накопичувач 256 ГБ, а графіку забезпечує Intel Iris Graphics 540.

Джерело: Apple

comments powered by Disqus
 
Top