Нові процесори Intel призначені для розумних авто та Інтернету речей

Нові процесори Intel призначені для розумних авто та Інтернету речей

Нова лінійка процесорів Atom E3900 від Intel призначена для ринку Інтернету речей та автомобільного сегмента. Чіпи стали дійсно новим рішенням, що засноване на архітектурі Goldmont, на якій вже були створені споживчі процесори покоління Apollo Lake.

Наразі лінійка складається з трьох моделей. Наймолодший Atom x5-E3930 має на борту два ядра з частотою 1,8 ГГц і 18 виконавчих блоків GPU Intel Graphics Gen9. А енергоспоживання цього представника лінійки складає лише 6,5 Вт.

CPU Atom x5-E3940 має в два рази більше ядр ніж Atom x5-E3930, проте усі вони працюють на такій же частоті. Наявний графічний процесор має таку ж аналогічну конфігурацію. Та енергоспоживання все ж більше і складає 9,5 Вт

Найпотужнішим з лінійки став чотирьохядерний процесор Atom x7-E3950 з частотою 2 ГГц і 20 виконавчими блоками GPU. Енергоспоживання в моделі досягає 12 Вт.

Робочий діапазон температур усіх новинок не різниться і коливається від -40 до 85 °С. Зважаючи на характеристики моделей, можна зрозуміти, що моделі можуть знайти місце в різних пристроях для керуванням системами розумного будинку, промислових пристроях тощо.

Пізніше у Intel мають з’явитися процесори Atom A3900 для автомобільного сегмента. Вони відрізнятимуться від представлених рамкою дозволеного температурного режиму. Пристрої ж на нових процесорах Intel мають з’явитися на ринку вже наступного року.

Джерело: Intel

comments powered by Disqus
 
Top