Samsung вдалося створити мобільний модуль пам’яті LPDDR4 на 8 ГБ

Samsung вдалося створити мобільний модуль пам’яті LPDDR4 на 8 ГБ

Компанія Samsung відома не лише своїми популярними продуктами, а й революційними розробками. Цього разу виробник представив перший мобільний модуль оперативної пам’яті типу LPDDR4 ємністю 8 ГБ з використанням 16-гігабітних чипів виконаних за 10-нм техпроцесом.

Дана пам'ять має низьке енергоспоживання і подвоєну швидкість передачі. Вона дозволяє передавати дані на швидкості до 4 266 Мбіт / с, що в два рази швидше у порівнянні з DDR4 SDRAM-пам'яттю для персональних комп'ютерів, яка, як правило, працює на швидкості до 2 133 Мбіт / с.

Samsung вважає, що нова пам'ять значно поліпшить досвід використання мобільних пристроїв, особливо тих, в яких встановлені Ultra HD-екрани.

Виконавчий віце-президент з продажу і маркетингу пам'яті Samsung Electronics, Джу Сан Чой, вважає, що нове рішення дозволить зробити флагманські пристрої наступного покоління найпотужнішими у світі, щоб вдовольнити такі потреби як подвійна камера, 4K-екран і віртуальна реальність.

Зважаючи на таку заяву можна припустити, що наступний флагман компанії, Galaxy S8, отримає 8 ГБ оперативної пам'яті, подвійну камеру і 4K-дисплей.

Джерело: news.samsung.com

comments powered by Disqus
 
Top