Apple назвала день презентації нових продуктів

Apple назвала день презентації нових продуктів

Компанія Apple вже розіслала представникам СМІ запрошення на подію, яка здійсниться 27 жовтня 2016 року в штаб-квартирі компанії(Купертино, США). Згідно чуткам, через тиждень світ побачить оновлений ноутбук MacBook Pro.

Як завжди компанія не повідомляє інформацію щодо майбутніх новинок до презентації. Тому в своєму запрошенні Apple обмежилася лише фразою «Hello again», яка перекладається «Привіт знову». Таке привітання нагадує 1984 рік, коли перший Macintosh вітав користувачів фразою «Hello, I'm Macintosh».

Очікується, що нова презентація буде присвячена виходу оновлених ноутбуків. Існує ймовірність, що нова модель MacBook Pro оснащена портами USB-C і сенсорною панеллю OLED для заміни фізичних функціональних клавіш призначених для регулювання звуку, керування музикою, налаштувань яскравості екрана тощо. Також новий ноутбук може отримати вже відомий, завдяки смартфонам компанії, сканер відбитків Touch ID.

За даними AppleInsider, буде представлений і новий MacBook Air на 13 дюймів. Проте він отримає незначні оновлення, враховуючи активне просування 12-дюймової моделі MacBook.

Джерело: AppleInsider

comments powered by Disqus
 
Top