Еко-автомобілі на CEE 2016

Еко-автомобілі на CEE 2016

Хто відвідав цьогорічну CEE 2016 бачив, що там, окрім найрізноманітнішої електроніки та електротехніки, представлялися ще й еко-автомобілі: електрокари та дизельні авто. Клас електромобілів презентували два авто – Nissan Leaf та Mercedes-Benz B-Class, а дизельні - Volkswagen Tiguan.

Електрокари вже не є дивиною на українських дорогах, де вже частенько можна спостерігати безшумно проїжджаючі Leaf’и. Тому на виставці показ автомобілів привернув увагу гостей, які розглядали машини, спілкувалися зі спеціалістами та просто приглядалися до потенційної покупки.

Nissan Leaf у базовій комплектація є найбільш доступним варіантом покупцеві не тільки на нашому ринку, але й у всьому світі. Це авто випускається з 2010 року.

Leaf – це п’ятидверний передньоприводний хетчбек з електродвигуном потужністю 80 кВт. Літій-іонна батарея в залежності від року випуску забезпечує від 160 до 175 годин їзди, а повне зарядження досягається за 7-8 годин. В кілометрах це становить 223 км.

Автомобіль характеризується потужністю, за 9 секунд він здатен розвинути швидкість в 100 км. год.

Також в Nissan Leaf реалізована технологія рекуперації електроенергії - коли  машина гальмує або їде з пагорбу двигун перетворюється в генератор, живлячи в цей момент батарею.

Електрична версія Mercedes-Benz B-Class була продемонстрована на Парижському автосалоні у 2012 році.

Так, машина оснащена електричним двигуном, який розвиває швидкість до 100 км  за 7,9 секунд.

Максимальна швидкість становить 167 км. На одному заряді авто здатне проїхати близько 200 км.

Volkswagen Tiguan – це п’ятидверний дизельний позашляховик, який характеризується економічністю, так як споживає лише 6 літрів пального на 100 км.

Крім цього, дизельний двигун відрізняється ще й надзвичайно тихою роботою. Авто виконане в дуже яскравому сучасному дизайні та має безліч зручностей в салоні для комфортної їзди. 

comments powered by Disqus
 
Top