CEE 2016: стенд Dell

CEE 2016: стенд Dell

Кожного року відвідувачі стенду компанії Dell очікують побачити різноманітні передові новинки. На CEE 2016 стенд бренду був наповнений представниками усього асортименту продукції.

Лептоп, що зацікавив серйозну кількість відвідувачів, отримав назву Inspiron 11 3162. Модель має компактний розмір і невелику вагу і може забезпечити тривалий час роботи від акумулятора. Ноутбук працює на двоядерному процесорі з 2 ГБ оперативної пам’яті і 32 ГБ пам’яті для зберігання даних, тому його можна легко використовувати для повсякденних офісних програм та для виконання нескладних мультимедійних задач.

Новий трансформер Dell XPS 12 9250 також не залишився непоміченим. І якщо раніше виникали питання чи зможе повноцінно замінити звичайний ноутбук, то тепер, завдяки Dell XPS 12 9250 починаєш розуміти що зможе.

Звичайно це не стосується запуску сучасних комп’ютерних ігор ААА рівня. Проте зі всіма класичними офісними і мульимедійними задачами пристрій справляється повною мірою завдяки процесору Intel Core M3 6Y30 з вбудованою графічною картою Intel HD Graphics 515 і 4 ГБ оперативної пам’яті.

Крім вищезгаданих моделей на стенді знаходилось серверне обладнання, ультрабуки і широка палітра моніторів від 23” до 27”.

Ці та інші новинки були представлені на виставці CEE 2016.

comments powered by Disqus
 
Top