CEE 2016: стенд eSTAR

CEE 2016: стенд eSTAR

Цього року на CEE 2016 присутні нові та поки ще не відомі в Україні бренди. Молода литовська компанія eSTAR вперше з’явилась в нашій країні тільки цього літа, тому до її стенду на виставці відвідувачі виявляли особливий інтерес.

Основна мета компанії eSTAR – це створення сучасних, високотехнологічних та якісних пристроїв за доступною ціною. На своєму стенді компанія представила повний асортимент своїх пристроїв – планшетів, смартфонів, смарт-годинників та дронів.

eSTAR Grand – це 10-дюймовий планшет, що працює на базі процесора Intel Atom x3-C3200. Пристрій працює на операційній системі Android 5.1, має 3G модуль та виконаний з якісних матеріалів.

Цікавим рішенням є планшети у яскравих чохлах з мультиплікаційними героями. Планшети мають збалансовані характеристики, зроблені з якісних матеріалів, тому є чудовим варіантом для дітей.

Також на стенді присутні дрони різних розмірів та для різних потреб, а також смарт-годинники з вишуканим дизайном.

Мобільні телефони представлені як простими рішеннями для дітей та людей старшого віку, так й сучасними смартфонами, що мають повний функціонал та параметри для комфортної роботи.

comments powered by Disqus
 
Top