CEE 2016: стенд ASUS

CEE 2016: стенд ASUS

В рамках CEE 2016 компанія ASUS представила два великі стенди: на одному демонструються смартфони, ноутбуки та планшети, а на іншому – комплектуючі до ПК та геймерські пристрої.

На виставку компанія привезла все найновіше. Серед смартфонів це оновлена лінійка ZenFone 3, на чалі з флагманом ZenFone 3 Deluxe. Топова модель являє собою сучасний смартфон з 5,5-дюймовий екраном формату  Full HD. Серцем пристрою є потужний восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 625.

Серед ноутбуків найбільше вирізняється 12,6-дюймовий ASUS ZenBook 3 – компактний та надзвичайно легкий пристрій. Його товщина становить лишень 11,9 мм, а вага – 910 г. на базі ноутбука встановлено процесор Intel Core, він оснащений 16 ГБ оперативної пам’яті та 1 ТБ вбудованої.

ASUS Transformer 3 Pro – пристрій формату «2-в-1»: потужний, компактний та продуктивний планшет з діагоналлю екрану 12,6 дюймів. Алюмінієвий корпус робить апарат міцним та довговічний. Планшет працює на базі процесора Intel Core i7, має 16 ГБ оперативної та до 1 ТБ вбудованої пам’яті.

Стенд ігровий пристроїв та комплектуючих ПК представлений материнськими платами та відеокартами серій ROG і ROG Strix, ігровими моніторами з ультратонкою рамкою та підтримкою надвисокої частоти оновлення екрана. Також компанія презентує сучасне бездротове обладнання для трансляції мультимедійних даних у форматі 4K та різнопланову геймерську периферію серій ROG, Strix та Echelon.

comments powered by Disqus
 
Top