CEE 2016: стенд Ninebot by Segway

CEE 2016: стенд Ninebot by Segway

Стенд компанії Ninebot by Segway – це не що інше як доріжка для катання. Компанія не прогадала, обравши такий формат презентації своїх транспортних засобів, про що свідчить неабияка черга біля стенду.

Бренд Ninebot by Segway в рамках виставки CEE 2016 представив три моделі: гіроборди Ninebot miniPro і E+, а також моноколесо S2.

Ninebot miniPro – це гіроскутер середніх розмірів, опануватиякий можна всього за 3 хвилини. Транспортний засіб здатен розвивати швидкість до 18 км/год та має запас живлення на 30 км. Пристрою під силу долати як міські асфальтовані дороги, так й ґрунтові та лісові шляхи.

Гіроскутер Ninebot E+ являє собою повноцінний сігвей для комфортних поїздок, таких як тривалі по часу екскурсії містом чи ж переміщення у великих парках. Гіроскутер розганяється до 22 км/год та долає до 22 км на одному заряді.

Моноколесо Ninebot One S2 – пристрій дещо специфічний, щоб опановувати їзду на ньому знадобиться час. Його особливість – це маневреність, досвідчені водії можуть робити на ньому вражаючі піруети. Більше того, рівень захисту моноколеса дозволяє їздити на ньому навіть в дощ та сніг.

comments powered by Disqus
 
Top