CEE 2016: стенд Philips Lightning

CEE 2016: стенд Philips Lightning

На CEE 2016 одним з найяскравіших стендів у прямому значенні цього слова став звичайно ж стенд Philips Lightning. Компанія цього року представила багато рішень для освітлення приміщень та прилеглих до будівель територій .

Та найбільше привертають увагу відвідувачів звичайно ж нові лампи, робота яких схожа на магію. Такими стали і нові LED лампи з лінійки SceneSwitch які можуть давати як холодне, так і тепле освітлення.

 

А змінити варіант освітлення можна простим подвійним натиском на перемикач.

Та ще більше зачаровув погляд настільний декоративний світильник Philips LivingColors Iris Clear. Задача цієї моделі не просто освітлювати приміщення, бо з ними можна створити необхідну атмосферу та настрій для різних ситуацій: від романтичної вечері до вечірки. Допомагає в цьому моделі наявність 16 мільйонів кольорів, обирати між яких можна за допомогою дистанційного пульта керування.

Не менш цікавою новинкою стали розумні світильники, з серії Smalu. Пристрої є кардинально новим рішенням з точки зору дизайна. А для зручного керування можна користуватися пультом дистанційного керування.

Користувач може обирати між яскравим світлом та приглушеним, тому цю модель можна вбудувати практично в будь-яку кімнату помешкання і в залежно від роду діяльності обирати між яскравим і приглушеним освітленням.

Побачити ці та інші новинки ви зможете на виставці CEE 2016.

comments powered by Disqus
 
Top