CEE 2016: стенд Microlab

CEE 2016: стенд Microlab

Більшість меломанів та поціновувачів якісного звуку чудово знають про колонки та аудіосистеми компанії Microlab. Саме якісний звук і висока якість виробництва завоювала любов до пристрої компанії. Тому на стенді CEE 2016 можна зустріти уже добре знайомі і звичайно ж нові моделі, які можуть допомогти почути улюблені пісні по-новому.

Широко відома модель Microlab SOLO-7C, яка також присутня на стенді компанії, отримала цього року очікуване оновлення Microlab SOLO-8C.

Оновлена версія в форм-факторі 2.0 отримала потужність по 55 Вт на кожен сателіт і можливість програвати аудіо в частотному діапазоні від 50 до 20000 ГГц.

Найбільше оновлення торкнулися й зовнішнього вигляду колонок, в тому числі й елементів керування. Тепер з правого боку на головній колонці розташовані три елемента керування для налаштувань гучності і низьких та високих частот.

На стенді виробника можна послухати й такі моделі як Microlab M900, що вже встигли здобути визнання та популярність серед користувачів. Ця система має форм-фактор 2.1, а загальна потужність сабвуфера і двох невеличких сателітів складає 45 Вт.

Побачити ці та інші новинки ви зможете на виставці CEE 2016.

comments powered by Disqus
 
Top