CEE 2016: новинки на стенді Lenovo

CEE 2016: новинки на стенді Lenovo

В цьому році на стенді Lenovo можна побачити вдвічі більше цікавих новинок, оскільки до них приєдналися ще й смартфони бренду Moto.

На CEE 2016 Lenovo привезли безліч найрізноманітніших пристроїв – планшетів, фаблетів, ноутбуків, ігрових декстопів.

Тут представлений ультрабук Lenovo 900s – тонкий, красивий та надзвичайно легкий пристрій, вага якого становить лише 900 г, чого вдалось досягти завдяки карбоновому корпусу. Ноутбук отримав IPS матрицю з роздільною здатністю QHD та екран, що підтримує цифровий стилус.

Геймерам буде цікавим ігровий десктоп Lenovo Ideacentre Y710 Cube, котрий має відмінні характеристики  для комфортної гри та виконаний в характерному дизайні.

Нова лінійка фаблетів PHAB2 Pro, що також демонструється на стенді, цікава найперше можливістю використання технології віртуальної реальності. Пристрої PHAB2 Pro працюють з платформою Project Tangо, завдяки чому можуть застосовуватися для проектування схем приміщень та організації музейних екскурсій.  Крім того, спеціальні додатки дозволяють прямо на фаблеті створювати візуалізацію інтер’єрів.

Бренд MOTO представлений смартфонами MOTO Z Play та флагманом 2016 року MOTO Z. Особливістю MOTO Z є можливість підключення спеціальних модулів, які значно розширюють функціонал апарата. Модулі MOTO MODS представлені трьома моделями: Incipio offGRID Power Pack, який дозволяє на ходу заряджати смартфон та збільшує його автономність 22 години.

Модуль-проектор Moto Insta-Share перетворює смартфон в проектор, який відтворює 70-дюймове зображення. Модуль JBL SoundBoost –надає смартфону звучання якісної стереоколонки.

Побачити ці та інші новинки можна на CEE 2016.

comments powered by Disqus
 
Top