Що потрібно зробити на CEE 2016: ТОП-5 ідей

Що потрібно зробити на CEE 2016: ТОП-5 ідей

Чим можна зайнятись на наймасштабнішій виставці електроніки в Україні? Тим, хто поспіхом пробігся виставковим залом, прийшов сюди лише за компанію чи ж не знає, чим себе звеселити у похмурий осінній день пропонується такий список.

Зробити світлину

Ні, не типове селфі, а круту світлину на красивих фотозонах компаній Canon чи Nikon! Фотографуватимуть досвідчені фотографи професійною технікою!

Проїхатись з вітерцем на стенді Ninebot

Стенд компанії Ninebot by Segway є справжнім двополосним треком для їзди, де кожен може випробувати розробки компанії -  гіроборди Ninebot miniPro і E+, а також моноколесо S2. Менеджери компанії, які самі віртуозно катаються, допомогають новачкам освоїти цей сучасний транспортний засіб.

\

Роздрукувати світлину на принтері Canon Selfie

На стенді Canon  багато всього цікавого, в тому числі й компактний принтер, який швидко роздруковує фото зі смартфону. Світлини, роздруковані на такому прінтері, не тьмяніють та не вигорають з часом. 

Відвідати бьюті-стенди

Дівчата точно оцінять! Чому б не скористатися можливістю й не зробити собі салонну зачіску професійною технікою у навчених спеціалістів, а разом з тим й протестувати різноманітні щипці для укладок та стайлери! Для завершення образу можна підійти на стенд MOYO та зробити макіяж! До речі, чоловіки також можуть навести красоту та підстригтися у професійних перукарів!

Відчути  дух геймерської атмосфери

Варіант для тих, хто не шаленіє від ігор, оскільки справжні геймери вже з самого ранку стояли біля стенда Wargaming, чим створили немаленьку чергу! 

© ПІІ ERC
Текст і фото опубліковані на умовах CC BY-SA 4.0

comments powered by Disqus
 
Top