CEE 2016: новинки бренду Huawei

CEE 2016: новинки бренду Huawei

Стенд компанії Huawei на CEE 2016 зміг привернути увагу не тільки цікавим виглядом, а й новими пристроями. На радість відвідувачам, бренд представив нові смартфони, планшети та інші мобільні девайси.

Неабияку увагу привернув до себе цьогорічний флагман компанії серед смартфонів Huawei P9. Смартфон має дві основні камери на 12 МП. Завдяки такому рішенню у користувачів з’явилася можливість регулювати в межах f/0,95 – f/1.6 для художньої зйомки.Тому й отриманий результат просто чудовий.

Крім високих параметрів камери, смартфон отримав потужну начинку флагманського рівня і розкішний FullHD екран на 5,2 дюйма.

Серед планшетів на стенді Huawei були представлені планшети лінійки T1 на 7.0 та 9,6 дюймів. Модель T1 7.0 отримала найбільш ємний акумулятор та надзвичайно тонкий корпус у своєму класі.

Так як моделі T1 7.0 та T1 10.0  відносяться до недорогого модельного ряду в них використовується 1 ГБ оперативною пам’яті та 8 ГБ і 16 ГБ вбудованої. Кожна з моделей отримала чотирьох’ядерний 64-бітний процесор з тактовою частотою 1,2 ГГц і по дві камери на 5 та 2 МП.

Також на стенді компанії Huawei можна побачити новинки серії Honor, в тому числі і Honor 8 та розумний годинних виробництва компанії разом з широким вибором аксесуарів.   

Побачити ці та інші новинки від Huawei та інших брендів ви зможете на виставці CEE 2016.  

comments powered by Disqus
 
Top