CEE 2016: стенд LG

CEE 2016: стенд LG

На стенді компанії, який розмістився на чималій виставковій площі, представлено увесь асортимент новинок серед телевізорів, смартфонів та побутової техніки.

Багато місця займають різноманітні моделі телевізорів, серед яких найбільше приковує увагу неймовірною якістю зображення цьогорічний флагман OLED 65G6V65G6V. В основі OLED – органічні самопідсвічувані світлодіоди.

 На відміну від LCD панелей, де підсвічування реалізується за допомогою додаткового джерела світла, OLED матриці не потребують додаткового підсвічування. Завдяки цій технології й вдається досягати надзвичайно глибоких та насичених кольорів, особливо чорного. На стенді LG є спеціальна демонстраційна кімната, де можна простежити різниця між двома типами панелей.

З побутової техніки представлено холодильники серії Pollux, які втілюють у собі стильний дизайн та розумний функціонал. Холодильники працюють на лінійних інверторних компресорах, що дозволяє знизити рівень енергоспоживання на32 % та працювати практично безшумно.

Корисний функціонал реалізовано в лінійці пральних машин LG Titan 2.0. так, користувач може дозавантажувати необхідні йому програми або ж випрати речі лише за 15 хвилин. І звісно ж, дизайн – він такий же довершений!

Серед мобільних пристроїв LG представлено топовий G5SE та лінійку X Series - X cam, X view, X Power та X Style. Це серія смартфонів середнього цінового діапазону, кожен з яких має свою «спеціалізацію» - потужну камеру, ємнісну батарею чи ж стильний дизайн.

Також компанія демонструватиме ексклюзивний ультракороткофокусний проектор, що показує зображення у 100 дюймів у FullHD якості з відстані 38 см до джерела світла.

Все це можна побачити, покрутити в руках та протестувати на стенді компанії LG на CEE 2016!

 

comments powered by Disqus
 
Top