CEE 2016: новинки бренду Logitech

CEE 2016: новинки бренду Logitech

Компанія Logitech завжди представляє відвідувачам виставки CEE безліч цікавих продуктів і цей рік не став виключенням. Серед широкої палітри різноманітної периферії найгарячішою новинкою стала нова лінійка геймерських аксесуарів серії Prodigy.

Logitech G G213 Prodigy – це нова ігрова клавіатура з вологозахищеною конструкцією і кольоровою підсвіткою, яка може підійти як для комфортної роботи, так і для гри.

 

Кожна клавіша пристрою реагує швидше ніж стандартні аналоги в чотири рази. Також геймери зможуть налаштувати необхідні клавішні поєднання для того щоб отримати ще кращі результати в улюблених іграх.  

Наступним представником нової ігрової лінійки стала миша Logitech G G403 Prodigy. Що цікаво, аксесуар може працювати в безпровідному і в провідному режимах. Розробники стверджують що новинка може реагувати в 8 разів швидше за звичайний стандартний аналог, що вже є вагомим плюсом в бік Logitech G G403 Prodigy. Разом з підсвіткою на 16 млн кольорів аксесуар отримав можливість регулювання ваги, тому модель буде дуже легко адаптувати до свого власного стилю гри.

І останньою з нової лінійки ігрової лінійки аксесуарів стала ігрова гарнітура Logitech G G231 Prodigy. Цей аксесуар покликаний допомогти по-справжньому зануритися в ігровий процес.

Для комфортного використання амбушюри новинки вкриті спеціальною м’якою тканино. Гарнітура має й складний односпрямований мікрофон, завдяки якому голос користувача буде звучати голосно і чітко.

Побачити ці та інші новинки від Logitech та інших брендів ви зможете на виставці CEE 2016.  

comments powered by Disqus
 
Top